Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó érzés más pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó érzés más pasikkal beszélgetni miközben van barátom?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, én néha még visszajárok. Kép nincs rólam fent, meg semmi adat szinte, de jól esik chatelgetni más pasikkal. Nem akarok tőlük semmit, mindenkivel közlöm hogy csak barátkozni járok mostanában fel, találkozni eszemben sincs senkivel.

Jól érzem magam a jelenlegi párommal, csak nem tudom hogy érezném magam vele hosszú távon, zavar pl. hogy szinte mindig ugyanazokban a ruhákban jár, a lakása nagyon lelakott, csak fával tud fűteni mert nincsen bekötve a gáz. És nincs rá pénze hogy megcsináltassa, így is éppenhogy kijön a fizujából havonta.

Viszont nagyon kedves srác, nagyon sajnálnám elhagyni emiatt és szeretem is őt. Egy városban lakunk úgy hogy még nem került szóba a költözés.

Mitől van ez a társkeresőzés utáni vágy? Szeretem a barátomat.


2016. febr. 5. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lesarkítsam a dolgot, nem nőtt még be a fejed lágya, és kell még neked pár pénisz mire meg tudsz "mentálisan" állapodni valaki mellett.

Amúgy szerintem ha szereted, akkor nem a körülményei kéne, hogy befolyásoljanak, mert azokon lehet javítani.

2016. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azoknál a pasiknál akikkel szeretsz beszélgetni be van már kötve a gáz?
2016. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a srácot, ő is te is mást érdemeltek, csak más-más értelemben.
2016. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azért eléggé képmutató dolog így leugatni a kérdezőt. nem tudom, ti még nem voltatok akkor nagyon csórók. nem valami felemelő olyannal együtt lenni, akivel semmit nem tudsz csinálni, sehova nem tudsz elmenni, max kéthavonta egyszer, mert nincs pénze semmire. és sokak semmit nem tesznek annak érdekében, hogy javuljon a helyzetük. azt se tudjuk pl hogy mennyi idősek, ami fontos lenne ebből a szempontól.

persze biztos vannak olyanok, akiknek ez nem probléma, mert szeretnek csak otthon ülni a négy fal között, de azért egyáltalán nem rossz ember valaki, ha ennél többre vágyik.

ettől függetlenül szerintem nem fair az, hogy másokkal ismerkedsz a barátod háta mögött, ahelyett hogy ezt megbeszélnéd vele, vagy szakítanál. szerintem ha barátkozás során találnál olyat, aki jobban áll anyagilag, akkor elhagynád. talán ezért is társkeresőzöl, és csak a lelkiismeretedet nyugtatgatod azzal, hogy ez csak barátkozás.

azt viszont nem értem, hogy nem is beszélgettetek arról, hogy mit vártok az élettől? mit szeretne elérni ő, te? ki szeretne törni ebből a helyzetből? mert ha igen, akkor csak az a kérdés, hogy te azt ki tudod-e várni? ha nem, akkor előbb-utóbb úgyis szakítani fogtok.

2016. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak fával tud fűteni? Bakker.. Mi lesz most? Minden szobát külön gázkovektorral fűteni elég drága és akkor meg egyáltalán nem lesz pénze. Az írásodból az tűnik ki, hogy nem szereted igazán. A társkeresős dolog meg az, hogy nem elég a barátod, vagy csak unatkozol. De ilyet.. A fűtésfajta miatt szakítani..
2016. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Háát, szerintem gyönyörű nézni ahogy ég a tűz a kandallóban és hallgatni ahogy ropog, mindig erre alszom el és sokkalta otthonosabbnak érzem így a házat, nem cserélném gázra semmi pénzért. És még romantikusabb is a tűz fényénél összebújva elaludni. :) ^^
2016. febr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért mert hiányérzeted van,és mikor velük beszélgetsz tudat alatt is azt a valamit keresed,pótolni akarod,amit a barátodtól nem kapsz meg. pl figyelmet
2016. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert nem a megfelelő emberrel vagy együtt,ezért érzel késztetést erre.
2016. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!