Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt elmondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt elmondani? Ez most akkor megcsalás, vagy nem?

Figyelt kérdés
Az exem megcsókolt, a falnak nyomott és nem tudtam elszabadulni, nem viszonoztam. Akkor ez most megcsalás, vagy nem? Nagyon félek elmondani a barátomnak, régen legjobb barátok voltak, de az exem már többször is próbálkozott, többször is véresre verték egymást, de ezt nem szeretném. Mit mondjak, hogy ne legyen ideges? Melyik a jobb? Ha azt mondom, hogy én is élveztem, de akkor szakít, vagy ha megmondom, hogy erőszakos volt, de akkor megint verekednek? Múltkor a barátomnak felszakadt a szája és bevérzett a hasfala, nagyon fájt, hogy miattam szenved, nem akarom még egyszer így látni. Mit csináljak?

2016. febr. 5. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez NEM mecsalás. ESZEDBE NE JUSSON azt mondani hogy élvezted! Kérd meg a párod, hogy ne verekedjen. Ennyi.
2016. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
talán ne mondd el
2016. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a szexuális erőszak határa.

Ez így ebben a formában nem megcsalás,mert ellenedre volt,ami történt.

Szerintem mond el a barátodnak, ha mástól tudja meg,az rosszabb,és nem lenne baj,ha a te verziódat hallaná először, mert utólag csak magyarázkodásnak fog tűnni neki.

Megint összebalhéznak?

Arra e nélkül is találhatnak okot,xar ügy.

2016. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy mi a fenét kerestél te az exeddel egy légtérben, és olyan helyzetben, hogy ezt megléphesse? Gondolom ez nem mások szeme láttára történt...minek voltál vele kettesben?
2016. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az utolsónak, hogy tudom, butaság, de barátok maradtunk nagyon sok okból és a családjával voltam és kettesben maradtunk a konyhában
2016. febr. 5. 22:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne mondd el, ha az exed terjeszti, akkor meg nyugodtan tagadd le, szemtanú nem volt. Szerintem se neked, se a párodnak nem hiányzik egy felesleges konfliktus egy ilyen tahó miatt. Ráadásul ez nem megcsalás, te nem vagy hibás. (Hacsaknem abban, hogy kettesben maradtál vele..) A legjobb lenne, ha ezek után megszakítanál vele minden kapcsolatot. (Én mondjuk már korábban megtettem volna, szóba nem állnék egy olyan emberrel, aki véresre veri a barátom...)
2016. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Aha...hát ne is haragudj, de tök érthető, hogy a barátod idegbeteg melletted! Átmész az exed lakásába és ott bájcsevegsz vele és a családjával?! Szerinted ezt ki képes tolerálni?! Az oké, hogy ha két ember szakít és megbeszélik, hogy jóban maradnak, de az, hogy átmenj és ott legyél vele meg a családjával...hát komolyan nem értem mit gondoltál...

Főleg, hogy tudtad, hogy már többször összeverekedtek, nyilván azt is tudtad, h az exed továbbra is téged akar...és ennek ellenére átmész hozzájuk?


"Múltkor a barátomnak felszakadt a szája és bevérzett a hasfala, nagyon fájt, hogy miattam szenved, nem akarom még egyszer így látni. Mit csináljak?"


Talán ne járkálj a volt hapsid lakására semmilyen okból kifolyólag!

Sajnálom a párod, hogy erőfeszítéseket tesz egy olyan nőért, aki nem is érdemli meg.


(azt meg már csak zárójelben jegyezném meg, hogy az is érdekes, hogy a két srác korábban egymás legjobb barátja volt...gondolom abban is jócskán van szereped, hogy manapság haverkodás helyett inkább péppé verik egymást)


Ennyit erről...ennyit rólad!

2016. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megbántani, de úgy tűnik, mintha te keresnéd a bajt, szinte érthetetlen, hogy miért vagy még mindig kapcsolatban a volt barátod családjával. Egyszerűen ne találkozz velük, és nem kerülsz ilyen helyzetbe.

Ez nagyon degradáló a mostani barátodra nézve.

Én semmiképpen sem mondanám el, és nem keresném a volt barátom családjának a társaságát.

Már ne is haragudj, de hogy jut mégis ilyesmi eszedbe?

2016. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

A barátod összeverekedik az exeddel, tré a helyzet, de te nehogy megszakítanád a kapcsolatot ezzel a fa#zfejjel(ex),még ott jópofizol vele.

Nem vagy semmi...

Szerintem szakítanod kellene a barátoddal,és vissza menned az exedhez, egymáshoz valók vagytok.

Szánalmas vagy.

2016. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Végiggondolva a történetet, az a "vicces",hogy az exed még a leginkább sajnálható a történetben... bár nem tudunk pontosan részleteket.

Legjobb barátok,a jelenlegi barátod lecsap az exed kezéről, gondolom rajtad vesztek össze.

A barátod egy gyökér, te meg egy pitsa vagy.

Exed szerencsétlen meg próbál visszaszerezni, majd csak leesik neki,ez a hajó már elment.

Tudod mit?

Inkább ne menj vissza hozzá, jobbat tenné vele neki.

2016. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!