Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megbánta hogy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megbánta hogy házasság előtt nem volt több kapcsolata, nem "csajozott" többet?

Figyelt kérdés

Gyerekként nagyon gyíkgyuri voltam, örültem mikor megismertem a jelenlegi feleségemet 16 évesen, akkor megfogadtam hogy Ő lesz életem végéig a társam, el is jegyeztem később. Nem is néztem más lányra, ragaszkodtam az elveimhez.


De így felnőtt fejjel bánom, mert egyrészt megöl a kérdés hogy "mi lett volna ha mással?", meg sajnos nem passzolunk vérmérsékletben sem.


Minden barátom annyit tud mondani hogy elszúrtam, hagyjam el, és éljem ki magam amíg fiatal vagyok. Úgy hogy házasok vagyunk, házat vettünk, hitelünk van, most tervezünk gyereket, és különben is szeretem nagyon ezt a lányt, csak tényleg nem passzolnak az olyan igényeink, és ebből mindig vita van, és nem lepődnék meg ha egyszer besokalnék és félrelépnék.


Valaki tud erre valami okosat mondani, van-e hasonló cipőben?



2016. jan. 16. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
😍Ez ám a szerelem
2016. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerelem múlandó.
2016. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Èn csak a kérdésre válaszolok.

Nekem mindig hosszú,több éves kapcsolataim voltak,így csajozni nem jártam.Most 27 vagyok,és nèha előjön hogy jó lenne csajozni,vagy egy két egyéjszakás kaland,de se lány nincs hozzá,se alkalom.

2016. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha már ilyenekre látsz esélyt, hogy félre fogsz lépni (ami gondolom azt jelenti, hogy az első adandó alkalommal meg is teszed), akkor inkább addig váljatok el, amíg nincs gyerek. Egyre csak erősödni fog benned az érzés.
2016. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog ha eltérő a szexigényetek, vagy más dolgokat szeretsz mint ő. Én is ebben a cipőben vagyok. 10 éve vagyunk együtt, volt már 2szer szeretőm emiatt. Pedig egyébként nagyon jól érzem magam a párommal (szexen kívül)
2016. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy. Piñát viszonylag könnyű találni, de olyan nőt, aki mellett szívesen élsz bármeddig, akitől a szerelem múltán nem folyik ki az agyad a szemeden át ha megszólal... kifogtad az aranyhalat. Megnyugtatlak, ha elválsz, akkor sem fognak szétszedni a szexéhes bajadérok, főleg nem elváltként, hitellel a nyakadon, tehát még a jelenleginél is kevesebb szexben lenne részed. Ha lehet, a gyerekvállalást ne ilyen felelősen és átgondoltan csináld, mint a házasságodat, mert abból nem lehet kifarolni pár év múlva.
2016. jan. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de az ilyen pasiktól mentsen az ég.

Nincs jogod fájdalmat okozni neki mert bekattant, hogy te nem dugtál orrba-szájba. Minek vetted el, ígértél hűséget ha nem akarod megtartani? Elvennél éveket az életéből, megaláznád azt akit ekvileg szeretsz mert "neméltemkimagam"? Komolyan? Sose értettem a pasikat, komolyan, nem is szerelmes vagy másba hanem szimpla új tapasztalat miatt, egy orgazmus miatt kockára tennéd az eddig eltöltött éveket, a kapcsolatotok. Hát én pofánköpném magam. De lehet csak én vagyok reménytelenül egyenes a kapcsolatokban...

2016. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató dolog ez a megcsalás. Mert ugye szereted te a mostanit, csak kalandra vágysz. Nem csalódást akarsz a mostaninak csak az ösztöneid miatt el akarod "játszani", hogy több nőbe is tovább vidd a magvaidat. Tehát érzelmileg szerintem nem csalnád meg, csak egy másik testre is vágysz. Bár ez ugye csak a részedről logikus, a feleséged nem hiszem, hogy így gondolná ezt. Megcsalást én személy szerint nem pártolom, mert akárhogy is látom a saját szemszögemből, tudom, hogy a másik félnek mindig rossz. Nem tudom milyen a feleséged, mennyire nyitott egy olyan kalandra amiben benne van ő is, tehát valami hármas vagy négyes szexuális élményre. Ahogy nézem fiatalon jöttetek össze, szóval gondolom ő sem nagyon tudta kiélni magát.
2016. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A kérdése lényeg nem az volt hogy helyén való-e a megcsalás, mert az nem kérdéses.


Hanem az hogy érezzem-e magamat hülyének azért, mert kölyök fejjel naivan azt hittem hogy én különb vagyok mindenkinél, és nem kell más lányt megismernem az életben ahhoz, hogy eldöntsem, ki mellet köteleződjek el végleg, meg nem fogom sosem megbánni hogy nem volt mással kapcsolatom, amiből nyerhettem volna tapasztalatot, viszonyítási alapot.


Mire meg rájöttem hogy nem vagyok szent, meg lehet, még sem illünk össze tökéletesen, addigra meg már késő lett.

2016. jan. 18. 18:27
 10/11 anonim ***** válasza:

A bűnöző is csak a börtön után vonja le a konzekvenciát...

Nem azért, de sok ilyen ismerősöm van/volt. Mindre rájött, hogy nem élte ki magát (ami szerintem a világ legbénább kifogása) mert fiatalon jött össze a párjával, addigra sokéves kapcsolat vagy/és házasság, gyerek, hitel stb. volt.

Persze mind felrúgott mindent, ment a farka/pi@ája után aztán rájött, hogy szexre nem alapulhat egy kapcsolat. Szakítás stb. gyakran már eleve gyerektatás az előző kapcsolatból vagy rossz válással magukmögött jöttek rá, hogy mégse főnyeremények a "húspiacon".

A forgatókönyv szinte mindíg ugyanaz 1-2 év és visszacsinálnák az egészet. Nő vagy pasi mindegy eddig az összes visszament vagy próbált visszamenni a felrúgott kapcsolatába. Egy se járt jól. Volt akinek sikerült rendbe rakni a dolgokat volt akinek nem. Kérdező, te tudod neked mi éri meg. Ha nekem ilyesmit adna elő a párom kb hülyének nézném, de hogy utánna hallani se akarnék róla az biztos. Te tudod megéri-e neked egy kósza dugás a kapcsolatod kockáratételét. Ha lett volna olyan általam ismert történet amiben a kilépő jól járt mondanám, de nem volt.

2016. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!