Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még, aki nemre tekintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még, aki nemre tekintet nélkül el tud képzelni kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nekem nem elsődleges a másik ember nemi szerve, amikor megtetszik, megismerem, esetleg mélyebben kezdek iránta érezni. Lehet ezt pánszexuálisnak, biszexuálisnak, akárminek nevezni.

Azt gondolom, ha megvannak az érzelmek, a vonzalom és a szükséges intelligencia, akkor a másik emberrel úgyis jó lesz a szex. Ami "technikai", az az örömszerzés vágyából illetve a tapasztalattal úgyis jönni fog.

A családalapítás persze problematikus lehet, de ez megint intelligencia és érettség kérdése, hogyan oldja meg a pár.

Én pl. simán el tudom képzelni, hogy valakiről nem is tudom a nemét első ránézésre, és mégis vonzónak találjam. Ezek az emberek mint "fiús lány", "lányos fiú" - nem is értem, miért kapnak ennyi beszólást.

Viszont nem vagyok liberális gondolkodású az élet egyéb területein, vagyis azt sem gondolom, hogy ennek a szemléletnek uralkodónak kéne lennie vagy mindenhonnan ömlenie kéne, hiszen akkor kihalna a társadalom.



2016. febr. 5. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Majd kinövöd.
2016. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már rég felnőtt vagyok, de épületes válasz volt, meg kell hagyni.
2016. febr. 5. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Akkor agyfurkász tud segíteni.
2016. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Kérdésre válaszolva, rohadtul nem. És nem ártana neked egy pszichomókus.
2016. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a baj a saját nememmel, hogy akár hogy dugom egy férfi seggét, abból soha sehogy nem lesz gyerek.


Én pedig ha tartós kapcsolatra jövök össze valakivel, akkor a kapcsolat és a szerelem nem egy cél számomra, hanem egy eszköz a még nagyobb kiteljesedéshez, a családalapításhoz.

2016. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es, én azért remélem, hogy vannak ilyen emberek, akik tovább látnak a genitáliáknál.
2016. febr. 6. 11:46
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

6. A genitáliák szerepe az utódnemzésben van.


Szerelmes lehetek én egy férfiba, de abból sosem lesz közös gyerekünk. A legtöbb embernek pedig ez elég fontos dolog.

2016. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van (annak ellenére, hogy sok heteró párnál is azt látom, hogy kitolódik a gyerekvállalás vagy kimarad). Ezzel együtt azt vallom, hogy a kapcsolat gyerek nélkül is lehet teljes illetve örökbe fogadni is lehet adott esetben, vagy az is lehet, hogy az egyik partnernek már van gyereke.


Inkább azt nem értem, hogy miért számít ennyire alapvetőnek a nemi szerv. Pl. melegektől azt hallom, hogy mekkora farka van valakinek, nem azt, hogy de megbízható, de jó vele beszélgetni, utazni stb.


Nekem ha az ember mint egész vonzó és megszerettem, akármit találhatok az alsóneműjében, feltehetően örömmel veszem le.

2016. febr. 6. 13:32
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

8:

Mert a legtöbb embernek fontosabb a szexualitás, mint neked.


A szar szex eredményezheti azt hogy szétmennek a felek, a jó szex pedig azt, hogy együtt maradnak.

2016. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

A szex az egy dolog, része egy kapcsolatnak, az életnek, az embereknek. Azonos neműekkel is működik.


DE!: Egy gyereknek anya és apa kell! Azonos nem kapcsolat szerintem nem egészséges a gyerek fejlődése szempontjából.

2017. febr. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!