Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom családja leszólta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom családja leszólta az anyámat ezek után mégis hogyan álljak hozzájuk?

Figyelt kérdés
Ma barátoméknál voltam és meghallottam,ahogy barátom anyja leszólja az anyámat,hogy igénytelen,furcsa és bolond. Meg mi az,hogy nem dolgozik és nagyrészt abból a pénzből élünk amit én kapok+nagyszülői segítség,lakásunk katasztrófa,főlég anyám szobája. Ez nekem nagyon rosszul esett. Azon is elgondolkoztam,hogy mi van ha rólam is hasonló a véleményük. Nem tudom mi lenne a helyes,úgy tenni,mintha nem is tudnék róla vagy rákérdezni. Rosszul érzem magam ez miatt.
2016. febr. 5. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Egyik családtagommal esett meg hasonló, szépen megmondta, hogy akkor többet ő nem megy hozzájuk, amit betart. 24.-én náluk van az anyósa, néha áthívják, de ő sose megy át hozzájuk. Nem fiatal dolog, vagy 15 éve ez megy.

Amúgy nyilván az adott helyzethez igazítva mérlegelj, de nem muszáj mindent lenyelni, de nyilván úgy cselekedj, hogy lehet ő lesz a férjed.

2016. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt rosszulesik maga a tény is, hogy valakik így gondolkodnak a családodról, másrészt még, ha igaz is, akkor is durva, hogy pont akkor beszélgettek erről, mikor te is náluk tartózkodtál. Jogosan esett rosszul...:( sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.


Én elmondanám a páromnak, hogy mit hallottam és megkérném, hogy szóljon rá a szüleire. Első körben ennyit tennék. Ha hatástalannak bizonyul, akkor szemtől szemben beszélnék a szülőkkel, hogy vegyék már észre, hogy ez neked mennyire rosszul esik, és azért, mert te soha nem beszélnél róluk ilyen ocsmány dolgokat!

2016. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van valóságalapja a véleményüknek?
2016. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En nem turnem el, ha valaki a csaladomat kritizalna es igy beszelne roluk en kozbeszolnek, kulturaltan, de hatarozottan. Emlekszem, amikor 14 eves kolyok voltam a hulye keresztapam a csaladi ebed kellos kozepen fennhangon elkezdte mondani h engem a szuleim neveltek ilyenne bla bla...ez az o hibajuk.


A szuleim nem is figyeltek ra, abszolut nem vettek rola tudomast en viszont felalltam es kb a hajat leorditottam a fejerol:-))Amikor nem szolt a nagyimhoz akkor tobb oldalas imelt irtam aminek a rovid lenyege az volt h ezen a viselkedesen valtoztasson villamgyorsan.


Aztan szinten gyerekkoromban a keresztapam noje azt hitte h senki nem hallja es azt mondta a nagypapamrol h "ven hulye".


Nos ezt nem kellett volna, kb 20 evig atneztem a no feje felett. Nehez kihozni a sodrombol de ha a csaladomrol van szo, akkor ki lehet.


Neha muszaj konfrontalni az embereket, maskent minden marad a regiben es hallgathatod ahogy minositik az anyukadat.

Pl apu nem a vilag legidealisabb apukaja, mert magyon gyerekes, sot egy nagyra nott gyerek es valamiert mindig van koztunk egyfajta feszultseg.


Ennek ellenere ha valaki rola beszel lekezelo hangnemben, azt nem turom el. Kivsit ugy vagyok apuval mint Cyrano az orraval, en kritizalhatom de mastol nem turom el.


Olyannyira nem h a tesom elmeselte a multkor h milyen dolgokat vetett apu szemere anyuval kapcs en pedig elmagyaraztam neki, h az h mindkettonknek van haza, nyaraloja es gyerekkent is megvolt mindenunk az apunak koszonheto.


Ergo lehet h elfelejti az emberek szulinapjat, kieszi az utolso csokit a hutobol es halalra idegesit a cinizmusaval masokat, megiscsak o a vilag legjobb apukaja szamomra es nagyon nagyon szeretem es nem hagyom h bantsak.


Ez ennyire de ennyire egyszeru. Ha egyszer a csaladom es a ferjem kozott kene valasztanom, gondolkodas nelkul a csaladomat valasztanam, ok a vilagon a legfontosabbak.


Huu. Ez most igy kijott belolem:-))

2016. febr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!