Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal sokszor vagyunk fent és lent érzelmileg a kapcsolatban.


Ő azt mondta még ezelőtt, hogy rosszul érzi magát, ha egy nőre 'úgy' néz, mindig összehasonlít vele és érzi, hogy én vagyok Neki a legjobb.


Azóta viszont ilyeneket mondott:


Ha van egy szép ajak, elképzeli, ahogy (már bocsánat a pontos leírásért) ráveri, vagy, ha két szép mell, akkor közéjük dugja, stb... Értékelem én íz őszinteséget de nekem ez úgy fájt!!!


Ma meg azt mondta, ha engedélyt adnék rá, akkor lefeküdne mással de engedély nélkül nem. Pontosabban én kérdeztem és igennel válaszolt. Ez mi???


Valószínűsíthető, hogy megcsalt már?


2016. febr. 6. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet csak játsza az agyát. "Trükközik" vagy mi. De azért tartsd csak jobban szemmel a dolgait. Ha ilyeneket mond, akkor van rá késztetése talán, de talán nem lesz baj.
2016. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen őszinteség mellett nem hszem
2016. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az biztos, hogy akarná, de ha erről ilyen nyíltan beszél, valószínűleg nem tette meg

persze nem ismerem, így nem tudhatom, de úgy tűnik őszinte és azért mondja el ezeket ha kérdezed

2016. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Nem, de meg akar. Ő mondta...
2016. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még nem, de meg fog.


Az engedélyedre vár, amit nem fog megkapni tőled. Vagy elhagy, vagy megcsal.


Nem monogám alkat. Ez van.

2016. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csalt meg mert azt már elmondta volna ugyanúgy.

De ezek olyan kérdések, "ha meghalnék akkor keresnél másik barátnőt?" És, ha igennel válaszol akkor egyből nem szeret.

Egyébként nem tudom mi jár a fejében, egyedül annyit tudok, ez nem vezet semmi jóra.

2016. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huuu ez nem jó. Én ugyan így voltam a barátnőmmel. Full őszinte voltam vele, úgy most veled a barátod. Egy idő után már nem csak mondtam de meg is tettem. Persze úgy hogy ő is tudott róla, mármint mindenről. Azonban egy két nő után már rá jöttem arra hogy a barátnőmnél jobb úgy sincs. Nem azért mert ezt tűrte vagy valami. Hanem mert vele a legjobb érzelmi/testi szempontból. De ez én vagyok nem a barátod! Minden esetre, azért remélem tudtam segíteni, még is csak a mi helyzetünk is így volt. De vigyázz! Ha meg engeded lehet, beleszeret másba. Fő a Kommunikáció!
2016. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!