Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzetben mi segít?

Figyelt kérdés

Szeretek valakit,már kb.2éve.Szerintem már mindent megpróbáltam,hogy elfelejtsem.

Kiírtam magamból az érzéseim,lefoglaltam magam hobbikkal,más dolgokkal,próbáltam ismerkedni másokkal (más pasikkal) de..kezdem úgy érezni hogy jobb nem lesz nekem,legfeljebb rosszabb.

Ezek a fenti módszerek,amiketírtam,azok 1-2 napra használtak,max.pár hétre..

Mindenki ilyeneket szokott tanácsolni..úgy érzem hogy nekem ezek a fenti dolgok most mégse segítenek.

Ilyenkor mi van,szerintetek:

A: várni kell,múljon el magától (de szerintem egy jóideig biztos nem fog,ha eddig nem ment a fentiekkel sem)

B:be kell esetleg vallani neki..

Vagy,esetleg annyira egyik sem?

Vannak akikben nincs is meg a szándék,a próbálkozások hogy elfeljtsék.Én már mindent csináltam ,amit tudtam.Már csak a fenti 2 lehetőség maradt..



2016. febr. 10. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:

Ráadásul ilyen kicsit fura szituáció..mert amiket próbáltam (szerintem tényleg mindent,amit tudok),azzal nem tudtam igazán elfelejteni.

Közben meg sokszor szenvedtem amiatt amit érzek.Szóval a felejtés nem jön,max.kevés időre,de a szenvedés megmarad.

Néha ráadásul úgy tűnik mintha ő is érezne vmit..

2016. febr. 10. 18:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Csakis az idő segíthet.
2016. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlo cipo, csak nalunk kolcsonos, ez megy mar 2 eve. Megszakitottuk az osszes kapcsolatot, de meg mindig egymasra gondolunk. Nem tudom hogy lehet ezt elmulasztani, fogalmam sincs...


En adtam neki egy lehetoseget, de nem vallottam be neki, sztem valld be neki,lehet h igent mond es akkor nem kell elfelejteni:-))

2016. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blade Bone ***** válasza:
Mondd el neki, és ha nem szeretnél vele lenni zárjátok le, de beszéljétek meg rendesen ezeket a dolgokat mert biztos van valami ami nem tiszta és lehet emiatt nem tudod elfelejteni.. De ha szereted akkor szerintem ugyanannyi erővel mint amennyivel el akartad felejteni, harcolhatnál is érte, magadért, hogy boldog lehess..
2016. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!