Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az aranyos, nyíltan perverz nőkről?

Figyelt kérdés
Például egy társaságban vagytok, a nő egy csomó mindenről a szexre asszociál, ezeket "beszólásokként" viccesen közli. Van, amikor másra irányul a "szexuális humora", van, amikor önmagára. Amikor önmagára, akkor nem dícséri magát, hanem főleg önkritikát alkalmaz. Pedig nagyon jól néz ki, de szereti magát viccesen "lúzernek" beállítani.
2016. febr. 10. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy biztos akar valamit. :D
2016. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Imádom őket.
2016. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ezt nem titkolja. Pont ez a lényeg.
2016. febr. 10. 20:03
 4/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Mivel magamat keresem a másik nemben, így képzelheted..:D
2016. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy kórosan nimfomán férfifaló.
2016. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ennek itt több fajtája lehet.

ismertem itt olyan 2 gyerekes nőt, aki folyamatosan tüzelt, szerintem a pöckére búgatóport szórt vagy nem tudom, minden esetre gusztustalan egy némber volt az egyszer biztos.

más témája nem volt, csak a kefélés meg az aberrált szexuális szokásai.

ez mondjuk pont nem volt imponáló, inkább kiábrándító és szánalomra méltó.

de azokat a nőket akik bizonyos kereteken belül viccelődnek ezzel, elviselem magam mellett.

2016. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az aranyos az mindenképpen.

De nyíltan perverz ne...legyen egy emberrel perverz, akivel olyan a viszonya, hogy ...érted.

De az ilyen viselkedésről egy primitív jellem jön le inkább, minthogy elhagyjam az állam attól, hogy állandóan a szexről beszél.

2016. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden normális ember beszél a szexről, mivel a szex teljesen normális része a mindennapoknak... Nálam a perverzió ott kezdődik, ha a fülembe súgja, hogy rakjam egyből popiba sikosító nélkül, vagy ha reggel arra ébredek, hogy a szájában van...

Az, hogy beszél róla, meg viccelődik, incselkedik, abban semmi perverz nincs, ezt mindenki csinálja.

2016. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!