Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár cserés, és, vagy, hármas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár cserés, és, vagy, hármas, esetleg nyitott párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye, saját tapasztalata?

Melyiket tudnád elképzelni a valóságban is, és nem csak fantázia szintjén.

Van olyan köztetek,aki a felsoroltak közül valamelyikéről tud saját tapasztalatot írni, jót , rosszat.

Várom azok válaszát is akiknek volt részük a felsoroltak közül valamelyikhez és utólag megbánta.



2016. febr. 12. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A nyitott nem tudom nekem menne-e, a fix harmadik vagy akár negyedik személytől nem zárkózom el, de ez sok mindenen múlik (mondjuk az adott személyeken és a velük való kapcsolaton többek között). Sok mindennek kell működnie, hogy a cserebere (fix emberekkel) vagy az édeshármas (vagy akárhányas) sikeres legyen.

Hármasban már volt részem, kivételes, különleges élmény volt. 2 bi pasi és egy lány volt a tagok összetétele, és mind szerettük egymást. A srácok is egymást, mindketten a lányt, és a lány mindkettőjüket. Csodálatos volt. Persze nem bíztatok a poligámiára senkit, mert ami velünk történt, az bizony ritkább mint a négy levelű lóhere. Úgy értem nem a hármas, hanem ez a háromszoros két emberbe való szerelem, és egymásba...

Soha nem fogom elfelejteni, és soha nem fogom megbánni.

2016. febr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!