Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok szeretik a humoros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok szeretik a humoros palikat?

Figyelt kérdés
Csóró vagyok ronda vagyok egyetlen elönyöm a humor(mások mondták).
2016. febr. 13. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szeretik, de csak ha más előnyök is járulnak hozzá. Én is megnevettetek másokat könnyen, jó humorom van, de sokra nem megyek vele - egy fejletebb országban simán pénzt tudnék csinálni belőle, de a balkánon nem...
2016. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szeretik, ha azok jól néznek ki. Viszont aki jól néz ki, attól nem várják el, hogy humoros legyen.
2016. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok is akik nem értékelik. Én csak szánalomból mosolygok egy-egy elsütött viccen. ha jó a vicc rendben, de a viccmesélő ne érezze azt, hogy minden poénja arany. Különben megy a sértődés. showder klub!!
2016. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, de ha számomra ronda vagy, akkor már lapátra is tettelek. Bocsi, de ez az igazság.

És biztos van más előnyöd is, csak hát tudom, gőzöd sincs róla.

2016. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze,a humor az egy nagyon pozitív tulajdonság, csak sajnos a rondaság erősebben negatív. Hiába vagy humoros, ha ronda vagy. Sajnos ezt tapasztalom.
2016. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem.

19/L

2016. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Szeretjük, de én még csak nagyon kevés tényleg humoros férfivel találkoztam.
2016. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Mondhatni: azért szeretjük, mert ritkák :D
2016. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, de most van baratom! A humor mindent visz! Csorosag: meg kell talanod a testhezallo munkat, amivel sokat keresel. A rondasag nem mentseg arra, ha apolatlan lennel.

N

2016. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó humor nem sokat ér magában, ha ronda az ember. Itt is beismerte néhány csaj. Emlékszem, amikor kis 10-en éves voltam, állandóan ez egyik lány unokatesóméknál voltam, gyakran jöttek hozzá a barátnői is, jól elpoénkodtam velük, jókat nevettünk, amikor nem voltam ott, akkor kérdezgették az unokatesomat, hogy mikor megyek megint, mert olyan jó fej vagyok, jókat lehet velem nevetni. Ja jókat lehetett velem nevetni, persze amikor komolyabb dolgot akartam valamelyiktől, arra már nem voltam jó. Másik eset, amikor haverral sétáltunk, megláttunk vagy 3 csajt, mondtam havernak, hogy szólítsuk le őket, megtörtént, megálltak, beszélgettünk, ott is előjött a humoros énem, tetszett nekik, persze komoly dolog ebből sem lett. Azóta még sok negatív tapasztalat ért a nőkkel kapcsolatban, rájöttem, hogy hiába vagyok humoros, sokra nem megyek vele. Megtartom a humorom a haverjaimnak, ismerőseimnek, de nem leszek egy nő bohóca sem. Milyen jó, én megnevetettem, mással meg összejön, csak mert az jól néz ki, de annyi humorérzéke nincs, hogy egy alap viccet megértsen. Nekem nem hiányzik ez, ez a humor dolog ugyan olyan maszlag, mint az önnizalom, semmit nem ér ha ronda az ember.
2016. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!