Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy felb. ott a barátom apja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy felb. ott a barátom apja, hogy az valami hihetlen (? )

Figyelt kérdés

Azzal cseszteti a barátomat, hogy szerinte nagyon vékonyka vagyok. A barátom pedig elmondta ezt nekem.

Engem annyira felhúzott ezzel, de komolyan, most minek ezzel piszkálni? Én se mondtam azt, hogy a kutyájukat dagadtra hízlalták, és mindig koszos a padló. Szóval mivel ők se tökéletesek, így nem is értem, hogy veszik maguknak a jogot ehhez a kritizáláshoz. Úgy imádom ám, mikor valami igénytelen beszól. Az hogy lehet mégis, hogy akiket megirigyelhetnék azok nem piszkálnak? Miért mindig olyan aki bőven a tükörbe nézhetne?

Tiszta sértő volt. Én tisztában vagyok magammal, nem èrtem mire jó ez a cseszegetés. Csak azèrt se fogok meghízni, mert nem apukának akarok tetszeni.

Titeket is b....atott a párotok családja?


2016. febr. 14. 13:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én ott hagytam a hátteret, mert nagyon belekötöttek a nőmbe, én meg kiáltam mellette. 23/F
2016. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nyilván a saját nyomorukat vetítik ki rád, hagy őket a p..csába
2016. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

csak annyit mondott, ennyit így, hogy "nagyon vékonyka"?

lehet velem a baj, de ezt én nem érzem akkora hatalmas tragédiának, sem durva beszólásnak.

2016. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
még ha azt mondta volna, h dagadt disznó vagy, és vinni kéne a vágóhídra, de csak ezért, mert nagyon vékonyka vagy, besz**ok rajtad te lány, inkább azt kellett volna mondaniuk, h igen csak butácska ez a lány :D
2016. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nyugi, engem a rokonok is ezzel basztatnak:D
2016. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Sovány jelzőt is megkaptam, meg a gebét. De nem akartam ezt túlragozni. Ha valaki így gondolja, akkor nem kell vendégül látni, meg mosolyogni a pofámba.
2016. febr. 14. 13:25
 7/29 anonim ***** válasza:
Világ problémája. Amúgy miért nem állsz ki após elé és osztod ki?
2016. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Mert ma tudtam meg, és mert nem náluk vagyunk a barátommal hanem nálunk. Messzebb laknak.
2016. febr. 14. 13:27
 9/29 A kérdező kommentje:
Hogy osszak ki egy tőlem idősebb embert és mit érnék el ezzel? A véleményén nem vàltoztat. Én azt hittem minden rendben, erre....hagyjuk. Úgy tudtam jó vèlemènnyel vannak rólam.
2016. febr. 14. 13:29
 10/29 anonim ***** válasza:
Engem is basztatott ezzel minden pasim csaádja,csak nekem a szemembe mondták,meg azt is,hogy majd nem lesz gyerekem,mert sovány vagyok.Vágj vissza valamit.Én legközelebb azt fogom mondani a következő beszólónak,hogy fogyjon le és ne engem csesztessen,ha neki önértékelési gondja van.Kevés ember tudja csak az illemet.Nem is értem miért téma sokaknál a másik ember testsúlya meg kinézete.Teljesen megértelek.
2016. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!