Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobban megéri,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobban megéri, ha nem írtok senkinek, nem keresitek, aztán majd megtalál, aki akar?

Figyelt kérdés
Én mindig azt veszem észre, hogy ha valaki iránt gyakran érdeklődök, akkor ő soha nem keres...
2016. febr. 15. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én már nem írok senkinek aki akar valamit írjon! de naná hogy nem ír senki.....
2016. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel neked se írjon senki, mert majd megtalálod őket, ha akarod... :)


Nem érdemes játszmázni szerintem, viszont ha valakivel úgy érzed, nincs egyensúlyban a barátságotok, és tényleg mindig csak te adsz bele, akkor nem érdemes törnöd magad. Nekem is volt ilyen "barátom", akinek mindig csak én írtam, de hónapokig ez volt a szitu.. Aztán egyszer csak meguntam és abbahagytam, hogy akkor keressen most ő. Na hát azóta is keres, ennek már 3 éve :D Az ilyenért nem kár mondjuk.


De ha azért tudod, hogy a másiknak te is fontos vagy, akkor nem érdemes teljesen visszavonulni.. nem lehet, hogy egész egyszerűen kevesebb kommunikációra van igénye a másiknak, mint neked? Én például képtelen lennék mindennap pötyögni még a legjobb barátaimmal sem, pedig bármikor, bármiben számíthatnak rám. Egyszerűen nincs mindig időm és/vagy energiám hozzá. Szóval azért az sem mindegy, mennyire gyakori az az érdeklődés.

2016. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a párkapcsolatokhoz írtad ezt, gondolom elsősorban az ismerkedésre gondolsz.

Ahogy előttem is írták legfontosabb az egyensúly. Kezdeményezni lehet, de ha mindig csak te keresed, ő soha, akkor felejtős. Ezt mondjuk 1-2 hónapig lehet próbálgatni, ha nem is naponta, mert az nyomulás. Ha időnként ő is keres, akkor folytasd, lehet ő valóban nagyon elfoglalt, vagy nem szeret annyit kommunikálni. De csak otthon ülni s várni a sült galambot hülyeség.

2016. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. febr. 15. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mit Te, kérdező. lehet, hogy nem a megfelelő személy felé húzunk, ezért nincs viszont-érdeklődés. Lehet, hogy vannak olyan emberek, akiknek minden ilyet fölösleges művelni, mert úgyis zsákutcába jut:(.
2016. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!