Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Napi pár üveg sör miatt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi pár üveg sör miatt miért akad ki sok nő?

Figyelt kérdés
Kocsmába rendszeresen jönnek a barátnők-feleségek, van aki ordítva van aki diszkréten viszi haza az urát. De komolyan ekkora gond pár üveg sör? Munka után ez nem elfogadott?
2016. febr. 16. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sosem tudnék minden nap inni, én már csak ezért sem értem a felvetést. Pár hetente egyszer elmenni a haverokkal sörözni, az még szerintem egy párkapcsolatban is elfogadható, na de rendszeresen, naponta, meló után...?

28/F

2016. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Aki minden nap iszik, (tök mind1, hogy az "csak" pár üveg sör), az alkesz.

Neked tetszene, ha a nőd minden nap inna?

Ja, amúgy egy alkoholista sosem vallja be, hogy az...

2016. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Napi pár üveg sör? Ááá, nem gond, tök normális..


Ezeket az embereket néha úgy megfognám és szembesíteném vele, hogy mit csinálnak. Eleve ez azt jelenti, hogy napi egy ezrest simán a kocsmában hagynak, ami havi szinten 20-30 ezer forint. Éves szinten mondjuk egy hosszú nyaralás ára.

Emellett az aktív idejükből órákat töltenek a kocsmában, értelmetlen semmittevéssel. És mennyi időt fordítanak értelmes dolgokra? Általában elenyészőt.

Elég igénytelen élet ez, még szerencsés akiért megy a nője, én biztos páros lábbal rúgnám ki az ilyen pasit.

2016. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mégis kinek kéne olyan pasi, aki mindennap a kocsmában sörözik? :)
2016. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért minden ilyen eset mögött más van.


Vannak a hárpia típusú feleségek, akiknek inkább az a bajuk, hogy a féjük nem otthon kushad, és van társasági élete, plusz ugye a kocsma szitokszó nekik. Nekik ha a pasi havi 1x megy el, az is gáz.


És ugye itt jön az, hogy azért nem mindegy, hogy a kérdésben forgó férfiak milyen gyakran járnak a kocsmába és mennyit költenek. Mert akkor megértem a nőket, ha napi szinten isznak, mert attól ez még alkoholizmus, hogy nem tömény, ha napi szinten van, és nem tud nélküle élni az adott ember.


A másik, amit megértek, az az, hogyha nincs rá pénzük, de a sörike mégis kell, aztán... hát ismerem az ilyen fajta pasasr (szerencsére nem saját kapcsolati tapasztalatból), ha hó végére nincs kajára pénz, akkor "tuti az asszony szórta el a pénzt, de a sör az KELL". Plusz akkor is, ha esetleg van otthon gyerek, házimunka, és a szintén dolgozó nőre marad az egész, mert az női munka, és ő ne pihenjen...


tehát nem mindegy, ki milyen okból rángatja haza a férjét. Nem arról van szó általában, hogy munka után egyszer-egyszer ne lehetne elmenni, ált. más is van a dolog mögött.

2016. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!