Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami? :S (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? :S (lent több)

Figyelt kérdés

Elősször is szia!:D

Van 1 fiú. Az a lényeg hogy még nem találkoztunk de nagyon bírjuk egymást.Akar találkozni a közeljövőben.

Nekem csak az a fura benne hogy pár héttel ezelött még túl kicsi volam hozzá.Akkor most mi történhetett?!

Amúgy mindig 'kicsimnek vagy édesemnek' szólít..

Most akkor mi lehet köztünk? Ha találkoznánk én nem tudnék neki mit mondani mert élőben első találkozásnál nem vagyok valami húú de beszédes, úgyhogy para..=/

Pedig nagyon szeretnénk a talit.:S

Normális válaszokat lécci, és bocsi hogyha furán fogalmaztam meg de nem megy jobban este van már xD

13/L 14/F


2010. márc. 30. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
neem, csak megakar qrni
2010. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bunkó..
2010. márc. 30. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi komolyat....de ilyen fiatalon mit akartok most tényleg?
2010. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a problémád? Mert ebből az derül ki hogy találkozni fogtok de nincsen kérdés...
2010. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13 éveszen ténleg túl kici vadol ed 14 éveszhez hát ő máj nad fijú o.O
2010. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

olvasd el és megtalálod benne -.-

amugy azt is hozzá teszem.. elég 'komoly' szándékú fiú.

2010. márc. 30. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
14 éveszen olan komol hod cak na o.O:$
2010. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel már gondolom ismeritek egymást sok lehet belőlle mármint komoly kapcsolat is ,HA a személyes találkozáson is jól fogjátok érezni magatokat.A talin meg próbálj viccess de egyben nagyon kisugárzóan nézni ki.Valahol olvastam hogy hogya boldog csajnak nagyon erős kisugárzása van.Hajrá .Drukkolok:):)
2010. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lol-.-
2010. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszii 22:13-as!!! nagyon kedves vagy (:

én megpróbálok mindent.. remélem jól érezzük majd magunkat :D

2010. márc. 31. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!