Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pszichikai dolog lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pszichikai dolog lehet ennek a hátterében?

Figyelt kérdés

Ha megérzem egy nőn,hogy kellek nekik,onnantól nem érdekel.Így küldöm el sorra azokat a nőket,akiknek kellenék,és futok azok után,akiknek nem,ebből pedig az lesz,hogy én a kutyának sem kellek,magamba fordulok.

Ezt teszem,miközben tudom,hogy nem helyes...



2016. febr. 19. 18:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

akkor hagyd ki a "van rá esély" részt, az üzenet ugyanaz :)


ha nem próbálsz ki mást, akkor minden így marad.

2016. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

"Menj el, találkozz velük, FŐLEG ha nincs hozzá kedved. próbaképpen. aztán meglátod, mit hoznak ki belőled"


Próbáltam sokszor,de ilyenkor már csak szánalmat váltanak ki belőlem.

2016. febr. 20. 13:02
 13/26 Titusztitusz ***** válasza:
Nagyon egyszerű a magyarázat:Tudat alatt félsz a nőktöl...És a "megmérettetéstöl"...Miszerint "milyennek fognak találni a hölgyek az ágyban"...És már JÓELŐRE attol félsz, hogy elégedetlenek lesznek a teljesítményeddel...
2016. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Semmi ilyen nincs.

Egyébkén is komoly kapcsolatra vonatkozik a kérdésem.

2016. febr. 20. 13:18
 15/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, te minden válaszlehetőséget tagadsz, hogy ez nem, félreértesz..stb.


Akkor mégis, mi honnan tudnád, hogy mi a probléma, ha te minden próbálkozásunkat egyértelműen ignorálod?


Saját magadat NEKED KÉNE ISMERNED!

Minden válasz ott van benned, csak időt kéne szánnod magadra, hogy megtaláld legbelül a válaszokat.


Nem fogja senki a popsid alá tenni a válaszokat, főleg úgy, hogy mindent, amit itt írnak, letagadsz és kifogásokat írsz..stb.


Te mit tettél azért, hogy megtaláld, hogy mi a problémád?

Halljuk!!

2016. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 15-ös...A kérdezőnek jól láthatóan TUDATALATTI KOMPLEXUSAI VANNAK, ezért viselkedik úgy a hölgyekkel ahogy írta a kérdésében, és EZÉRT TAGAD görcsösen minden olyan válaszlehetőséget is, ami a tudatalatti komplexusára utal...Az ilyen reakció az ilyen eseteknél tipikus, úgyhogy ne is csodálkozz rajta...
2016. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom,mi lehet az oka.Valószínűleg valami pszichés dolog,amire ez/is alapszik.


Azt azért csak el tudom dönteni,hogy melyik állítás nem igaz rám.

2016. febr. 20. 13:47
 18/26 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ Titusztitusz!


Kérdező, nincs mit tenni, menj be szépen a könyvtárba, vagy keress rá a neten a tudatalattis dolgokra, párkapcsolatok terén, és önmagadra vonatkozólag is.

Kemény pszichológiai munka lesz, de ha meg szeretnéd oldani a problémádat, akkor ragadd meg ezt a lehetőséget, ez segíthet neked!

2016. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

most nekifog álmot fejteni, szimbólumozni vagy eljár analízisbe? ezek túlhaladott dolgok, és sok mindenki úgy találta, hogy az évekig tartó kisgyerekkor-fejtésnek nincs orbitális hatása. a tudatalattit nem olyan könnyű kiismerni (pár évig nézegetek befele, meg magyarázom, hogy mi miért volt), mint hinni szeretnénk.


szerintem a jelen pillanatra érdemes koncentrálni, és arra, amit el akarsz érni. mit akarsz elérni?


a másik kérdésem: miből veszed észre a kellést? mekkora jelek ezek? a tapadás, a ragaszkodás vagy már az is zavar, ha valaki kedvesen rád mosolyog, és érdeklődik, mikor mesélsz neki?


azt tudom, hogy van, aki annyira utálja magát, hogy automatikusan hülyének nézi azt, aki egy ilyen balekot szeretni tud. csak nem akartam ezzel kezdeni.

2016. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

"azt tudom, hogy van, aki annyira utálja magát, hogy automatikusan hülyének nézi azt, aki egy ilyen balekot szeretni tud."


Pont,hogy fölényben érzem magam ilyenkor,ez pedig teljes más helyzetet teremt,kevesebbnek érzem őket,mint előtte.

2016. febr. 20. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!