Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulja ennyire mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulja ennyire mindenki a szememet?

Figyelt kérdés

Tényleg nem értem, de amikor megyek az utcán, mindenki a szememet nézi, a testemet nem nagyon szokták, pedig általában nem is vagyok kifestve, csak egy kis korrektort szoktam, hogy ne legyen olyan karikás.

Ti mikor csináltok ilyet?


2016. febr. 20. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A szemkontaktus normalis, mindenki belenez masok szemebe direkt vagy veletlenul, ez termeszetes. De ha ez feltunt neked, akkor az azt jelenti, hogy te is sokat szemezel...na vajon miert...
2016. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Á, lehet, hogy csak kompenzál az ari kérdező hölgyike, mert valójában Bözsinek dícsérték a szemeit, más pasik meg mindig csak a kérdező hölgyelmény tőgyein legeltetik a szemüket, ki tudja... :)


Kedves kérdező, még az is lehet, hogy cuki bociszemeid vannak. Én speciel azt imádom. :D

2016. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Túl sok korrektort vittél fel és két halványbarna kör van a szemeid körül.
2016. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert felállítod vele a legkeményebb f asz világrekordját! :D Képet!
2016. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%

8,12,14, na pont ezekért a válaszokért írta ki a kérdést. Fényezzétek csak az egóját egy kitudjakinek, kanos kis gyökerek.


De a kérdező is okos lehet, ha vadidegenek látatlanban írt behízelgésétől nő az önbizalma.

2016. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Már az is elég szerencsétlenségre add okot, ha csak a tekintete miatt néznek rá. Ha felvennék egy citromsárga sapkát fogadjunk, hogy engem is többen megnéznének. Nem, nem azért, mert jobban néznék ki!
2016. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!