Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A részeg ember komolyan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részeg ember komolyan is gondolja, azokat amit mond, vagy csak ezek ilyen hirtelen fellángolások?

Figyelt kérdés

Egy NB2-es focicsapatnál, mint fotós „dolgozom”. Így minden meccsen ott vagyok akár idegenben is. A hétvégén is 350km utaztam egy pár szurkolóval(kisbusszal mentünk). Most jött apukám is mert szereti ő is a meccset. Amikor vártuk, hogy jöjjön a busz, amivel megyünk már ott volt egy férfi (legyen Pisti). Mikor oda mentem köszöntem mindenkinek. Pistiben már volt egy kicsi (alkohol). Köszöntem neki, erre azt mondta, hogy se puszi se semmi. Látásból ismerem, de mondom semmi baj nincs ha most adok neki 2 puszit. Erre meg dicséri, hogy milyen jó az illatom. Én elkezdtem a papírmunkákat csinálni gyorsan. Addig Pisti meg apa elkezdtek beszélgetni, apának mondogatta, hogy milyen szép a lányon stb. Mivel az úton is dolgoztam a honlap szerkesztővel, így mi hátra beültünk + még egy ember. Pisti meg apa előre ültek. Az úton arra lettem figyelmes, hogy Pisti beszél nekem hátrafelé, hogy „szívem az úgy jó lesz ha csak hetente egyszer látogatjuk majd a szüleidet? Mert már apukádtól megkértem a kezedet!” Erre annyit reagáltam,” hogy jah oké”. Majd az egyik pihenő helyen, ahogy megálltunk, kibontottam egy csomag kekszet, megkínáltam a többieket is, így Pistit is. Tejesen velem szembe állt kb. 30 cm nem volt közöttünk. Annyit mondott, hogy „tőled bármit!” vett a kekszből majd odaszólt apának, hogy „fater fordulj el” majd megölelt. Kicsit fura volt, olyan hirtelen jött ez az egész, hogy le sem tudtam reagálni. Majd a nap további részében folyamatosan bámult, és legalább 3X arcon puszilt (hírtelen a semmiből ott termett mellettem). Illetve folyamatosan bókolt. Szerencsére a haza utat majdnem végig aludta az alkoholnak köszönhetően. Ő hamarabb szállt ki a buszból mint mi, és ahogy elköszönt a többiektől nekem annyit mondott „szia szépségem”. Mikor mi is haza értünk, apukám mondta (mivel rengeteget beszélgettek), hogy teljesen rám volt kattanva. Olyanokat mondott , hogy nem lenne-e baj ha szombaton eljönne nálunk ebédre. stb.

Annyi még ebben a történetben, hogy Ő 29 éves, és kb. 1,5 hónapja bontotta fel a menyasszonyával az eljegyzést. (Elvileg a lány megcsalta). Szerintetek komolyan gondolná köztünk ezt az egészet, vagy csak az alkohol beszélt belőle?


21/L


2016. febr. 22. 00:18
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Én részegen megnéztem egy videót,majd azt mondtam,hogy nekem is menne az éneklés és a szaltó is.

Szóval nem mindig:D

Amúgy van aki mindenkivel flörtöl ilyenkor.

De szerintem itt volt alapja.

2016. febr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert amúgy teljesen normális férfinak néz ki, illetve amit a többiek mondtak róla. Így szimpatikus volt, csak fogalmam sincs, hogy ezt mennyire gondolja komolyan.


Azért remélem kedves első hozzászóló, hogy teljesülni fog egyszer az, hogy sikerül majd a szaltó! :D

2016. febr. 22. 00:34
 3/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján messze van a normálistól. Söt, kifejezetten hülye, tolakodó és semmibe vesz.
2016. febr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:

Szerintem csak a módszer írható a pia számlájára,de valóban tetszhetsz neki.


Én akkor meg is próbáltam...

Soha többet Kalinka:D

2016. febr. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És neked még szimpatikus is volt? Hát lelked rajta. Engem rohadtul idegesített volna. Utálom az ilyet.
2016. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szimpatikus volt, persze nem az ahogy így nyomult. De nagyon kedves volt, végig. Illetve a többiektől is tudom, hogy milyen ember ő valójában.
2016. febr. 22. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!