Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha megtalálod azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha megtalálod azt az embert akire egész életedben vágytál, összejön egy közös baba akit akartok, mégsem lehettek együtt?

Figyelt kérdés
Az ok teljesen lényegtelen, millió oka lehet, hogy most még nem lehettek együtt, de szeretitek egymást, csak mégsem jön össze mert valami mimdig közbe jön ami elválaszt és mikor azt mondjátok hogy akkor biztos nem is kell együtt lennetek, akkor meg olyan történik ami megint egymáshoz lök. Egyikőtök sem tudja elengedni a másikat. Ilyenkor mit tennétek? Lezárnád, keresnél mást, akit valószínűleg sosem fogsz így szeretni, vagy várnál rá, úgy, hogy semmi sem biztos?

2016. febr. 22. 20:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A sarkamra állnék, és tennék érte hogy együtt lehessünk. Ha akar valamit az ember, és hajlandó áldozatot hozni érte, a legtöbb dolog sikerül.
2016. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a férjem volt az ember, akire egész életemben vártam, a másik felem, mégis el akartam választani, keményen... fenyegettek, zsaroltak. A vége kitagadás lett, pár év nyomor együtt, majd ketten felépítettük a saját életünk, lettek gyerekeink, és együtt vagyunk, boldogan, akik el akartam választani, azok nincsenek az életünkben. Nem tudom, mi lehet nálatok, ami annyira visszavet, simán fordítsatok neki hátat.
2016. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Melyik brazil szappanoperàt ismétlik ilyenkor, ahonnan ezt szedted?

Mert ilyen ott fordul elő. Marialucsia szegény, Hozé Fernandò tele van, mint a déli busz lével, Ferni anyja àskàlòdik, majd' beledöglenek a nagy lamùrba és összeàllnak, mint a zsìratlan tèszta a végén.

Írd màr ki, mire akarsz kilyukadni.

2016. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Hát utolsó ezen jót nevettem.

Neki szar kapcsolat, ahonnan ki akar lépni de zsarolják, ahogy engem is, bár annak kisebb a tétje.

2016. febr. 22. 23:05
 15/28 anonim ***** válasza:
91%

Én voltam ilyen szituban. Nagy nehezen, de meg is tettem minden tőlem telhetőt. A másik fél viszont nem. Ezek után már nem gondolom, hogy ő lett volna a nagy ő. Különben megoldottuk volna.

Olyan nagyon kevés esetben van, hogy nem lehet megoldani, pl. elrendezett házasság és máshoz adják (de ilyenkor általában nincs baba), háború közbejön, halálos fertőző kórban szenved a másik fél, kb. ennyi szerintem.

2016. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Ha sz.ar lenne a kapcsolata, rég kilépett volna nélküled is.

Magyarán évek óta a szeretője vagy, szültél neki gyereket is, de még mindig nem vállalja fel a kapcsolatotokat.

Nem is fogja.


Dobd ki, épp elég időt pazaroltál rá. Jön másik.

Csak most ne érd be más maradékával, keress szingli pasit, aki fel is vállal téged.

2016. febr. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
gerinces ember eloszor szar kapcsolatbol kilep majd utana hulyit mas embert..
2016. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Először is, én nem tűröm, hogy zsaroljanak, főleg nem az, akivel párkapcsolatban élek. Másodszor, ha a hőn áhított férfi olyan töketlen, hogy ő tűri, akkor mégsem illünk össze. Harmadszor, nem vagyok már tizennyolc, hogy az ablakban ülve, könnyes szemmel várjam életem szerelmét, és közben verseket írjak a halhatatlan szerelemről, nincs se időm, se energiám ilyen hülye brazil sorozatos játékokra. És végül, tudod, ki a jó élet szülne egy pasinak, aki ott sincs. Mert én biztosan nem. Abban meg nem hiszek, hogy valakiknek együtt kell lenniük, én a megismerésben, az őszinteségben és a kompromisszumokban hiszek. Kb két hétig epekedtem volna, azóta már rég máshol járnék.
2016. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Amíg nincs meg az ok, a konkrétum, addig ne akarj választ.

Egyébként nincs az a probléma, amit ki ne lehetne küszöbölni ha 2 ember szereti egymást. Nagyon sok mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.

2016. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
szóval mindketten szar kapcsolatban ültök, megcsaljátok az állítólagos pároktokat, de gyávák vagytok és nem léptek.
2016. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!