Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak a problémás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a problémás családból jövő, családi problémákkal rendelkező lányok alárendeltek?

Figyelt kérdés
Szeretem az alá/fölérendelt szerepet az ágyban. Eddig mindig alárendelt barátnőim voltak és azt veszem észre, hogy azok a lányok,akik problémás gyerekkorral rendelkeznek,vagy rosszban vannak az apjukkal, azok vagy mindenkivel összefekszenek a szeretethiányuk miatt,vagy alárendeltek. Egyáltalán létezik olyan lány,aki teljesen normális, nem csal meg, nem fekszik össze minden sarkon más-más férfiakkal, normális, és az alárendelt szerepet kedveli?

2016. febr. 24. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
73%
Két erősen szubmisszív hajlamú lányt ismerek egészen közelről, mindkettőnek ott van a csapnivalóan rossz apaminta a háttérben.
2016. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
76%
Ha már választani kell inkább domináns vagyok. A családdal nagyon jó a kapcsolatom, párom családja is kedvel sose volt gond a beilleszkedés.
2016. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
88%
Az én családom meglehetősen problémás volt, mégsem szeretem az alárendeltséget. Minimum egyenrangú, de inkább ( a párom szerint) uralkodó típus vagyok. 16 éve vagyunk együtt, de eszembe sem jutott, hogy megcsaljam. ( 55/ n)
2016. febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
45%

Az alárendeltség nem normális dolog, az a kijelentésed pedig, hogy "a múltból kifolyólag gyakorlatilag "beléjük épült"" totál hülyeség, mivel az ilyen dolgok genetikailag nem öröklődnek át generációról generációra, tehát csak a nevelés számít. E téren, napjainkban viszont főleg a "férfias" tulajdonságokat erősítik a lányokban, így a szubmisszív hajlam megmarad a sérült nőknek.

És hangsúlyozom, hogy bármennyire is élvezi a nő a megaláztatást, ez nem egészséges dolog, tehát a te szavaiddal élve nem rendelkezik "normális értékrenddel".

Egyébként azt is hozzátenném, hogy az sem utal tökéletes pszichikai egészségre, hogy te pedig megalázni szereted a partnereidet, szóval nem ártana egy kicsit a saját házad táján is kutakodnod.

2016. febr. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
0%
Ha alacsony es ocsmany az ember mindegy hogy a no alarendelt e...
2016. febr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy tökéletes a pszichikai egészségem? Senki. Nem is ez volt a kérdés :)
2016. febr. 27. 21:57
 17/74 anonim ***** válasza:
87%
Ez a lényeg. Ilyen hajlamokkal nem várhatod el, hogy a nő tökéletes pszichikai egészségnek örvendjen. Hiszen annak, hogy élvezi a megalázást van egy katalizátora, ami kizárja, hogy pszichikailag egészséges legyen.
2016. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
Egyrészt csak egy kérdés volt,hogy létezik-e egyáltalán ilyen, és feljebb látszik, hogy létezik. A másik, hogy én nem várom el,hogy pszichikailag 100%-osan egészséges legyen, csak ne abból a szempontból, amit én nem szeretek.
2016. febr. 28. 01:04
 19/74 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az alárendeltség és a könnyűvérűség két különböző dolog.
2017. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
13%

érdekes megfigyelés,az viszont nem hogy e szerint rakod a nőket skatulyába.

tőled függ,hogy mit tudsz kihozni az adott nőből.

ha kellően erős a kereted,akkor a legerősebb akaratú csajból is kihozhatod az alárendeltet.

vagyis magadon dolgozz.

mert a kérdés feltevése alapján lusta vagy.

lusta vagy csinálni egy alárendeltet,mert készen akarod megkapni,vagyis ki akarod hagyni a melót.

2017. márc. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!