Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak a problémás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a problémás családból jövő, családi problémákkal rendelkező lányok alárendeltek?

Figyelt kérdés
Szeretem az alá/fölérendelt szerepet az ágyban. Eddig mindig alárendelt barátnőim voltak és azt veszem észre, hogy azok a lányok,akik problémás gyerekkorral rendelkeznek,vagy rosszban vannak az apjukkal, azok vagy mindenkivel összefekszenek a szeretethiányuk miatt,vagy alárendeltek. Egyáltalán létezik olyan lány,aki teljesen normális, nem csal meg, nem fekszik össze minden sarkon más-más férfiakkal, normális, és az alárendelt szerepet kedveli?

2016. febr. 24. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
70-es, jah
2023. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is van ""problemam"" megse fekszem ossze kb senkivel! Es apammal 7 eve nem beszelek. No vagyok. Es az oreg ferfiak taszitanak.. nincs komplexusom. Illetve kislanykoromban se volt mellettem apam es ebbol se lett komplexusom.


Ezerszer inkabb ez,mint ahol apu veri anyut meg a gyerekeit..de vigan kiteszik a netre a hazassagi evfordulos torta kepet kozbe meg 25+ eve rohad az egesz... Ja. :D

2023. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon problémás volt mindig is a családom(extrém módon), mégsem lettem alárendelődő. Sőt kifejezetten utálom, ha egy férfi dominál.
2023. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyértelműen a rossz családi háttérből fakadt az alárendelődés. Jártam terápiára és elmúlt.
2023. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!