Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mégis mi a részéről? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi a részéről? L

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy többször találkoztok/összefuttok/láttok egy lánnyal/lányt (egyetem, kisbolt, vonatállomás, bárhol, nem a helyszín számít igazából).


Mindig nézitek, figyelitek, szemeztek vele, keresitek egymást tekintetét, méregetitek, megfordultok utána, van, hogy egymásba olvad a tekintetetek vele, DE ennyi. Nem léptek semmit. És ez hónapok óta. Egyre intenzívebben, de nem történik semmi.


Gondolom ez már nem félénkség, hanem...? Túl sok idő telt el, hogy ez félénkség legyen. Szerintetek?


Ez csak ilyen nézegetősdi? Vagy most mi ez, mert én nem értem...


2016. febr. 25. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

bármi lehet..., félénkség is!

lehet, hogy párja van és tudja, hogy nem szabad. lehet h attól tart, hogy az életvitelébe nem férsz bele... lehet, hogy maga sem tudja eldönteni, hogy akar-e kapcsolatot vagy bármi.... :)

2016. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok... én amikor levelezős voltam minden héten volt egy lány az állomáson (és így a vonaton meg suliban is) akivel szemeztem mindig és sóvárogtam utána de gyáva voltam megszólítani. :/
2016. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Egyértelmű hogy ha nem vagyunk egymás környezetében soha nem szólítok meg egy lányt, mert azt hiszi részeg vagyok...és miért pont őt. Szóval elég kínos tud lenni az ilyen. És arra is kíváncsi lennék, hogy te hogy reagálnál, ha megszólítana valaki idegen..

2016. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én nem mernék leszólítani egy lányt, akivel még életemben nem beszéltem. Mert mi van, ha... Érted :D
2016. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, ha ő jönne oda hozzám, annak örülnék, hisz amúgy tetszik, különben a kérdésem se született volna meg. Nem szemeznék vele és nem nézegetném én is, ha nem érdekelne. Nincs senkije tudomásom szerint. De idősebb vagyok nála, ami valamilyen szinten gátolgatja az esedleges kapcsolati esélyeinket, sajna. Talán ez tartja vissza, de lehet köze sincs a korkülönbségnek a jelenlegi stagnáló helyzethez.
2016. febr. 25. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
milyen indok jönne be neked amivel ha odamenne az tetszene?
2016. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Puhap.csök.. egy lányt nem mertek leszólítani.. nem egy dugás lett belőle nálam
2016. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlenek vagytok szerintem is... mi az h féltek ? :D

Vagy ennyire fiatalok lennétek? Azt annyiból megértem, hogy tudom, a fiatalok inkább a neten keresztül mernek csajozni... Persze ezzel sem értek egyet, csak részben nem tehetnek róla. De aki nem a facebookon nőtt fel nem értem h-h nem meri leszólítani a lányoakat... pár éve még eleve csak így tudtunk csajozni igazán... után, boltban, megállóban, büfében, buszon, vonaton... :)

2016. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!