Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek gyakorlatilag csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek gyakorlatilag csak negatív előítéleteik vannak a nőkkel szemben, ismeretlenül is szidják mindet, minden tettüket, mondatukat csak kiforgatják, hogyan és miért akarnak párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok az itteni egyes férfiakra például.
2016. febr. 27. 10:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

8, ahaaaa, tehát ha láttál már párat akkor az azt jelenti minden nő olyan?

Lúzer.

2016. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
13%

#9 Számolj 15 évnyi próbálkozás --> többszáz (Talán az 1000 is megvan) megpróbált nő, hosszabb vagy rövidebb ismerkedési algoritmus által. Mind kudarcba fulladt mert ocsmány és alacsony vagyok.

Te komolyan elvárnád tőlem, hogy 3,5millárd nőt megpróbáljak, azért hogy tapasztalat legyek ? Vannak ott bajok ahogy látom, vagy csak a matematika nem a fő erősséged...

2016. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
29%
9-es, az életben is kemény vagyok, 11-es, igen, az összes olyan, lúzer esetleg te lehetsz, de még annak is kevés vagy. Akar még valaki hülyeséget írni,vagy keménykedni? Csak ennyit tudtok? Gyertek üssetek! :)
2016. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
12-es, ezek azt hiszik, hogy megpróbáltunk egy vagy két nővel kapcsolatot kialakítani, ami nem jött össze, és ezért utáljuk a nőket, mondjuk okoskák, nem baj,hogy sok-sok próbálkozás-visszautasítás eredménye ez? persze, aki csak lemegy a sarki beülős kocsmába, és már körbe is veszi vagy 6 nő, az könnyen pofázik másoknak, hogy lúzer, férfiatlan stb, az én pofámmal megnézném mire menne a magabiztosságával, kb. felkötné magát az első visszautasítás során. A nők helyzetéről ne is beszéljünk, azok lehetnek akármilyenek külsőre, úgyis találnak valakit, aki, ha más nem, de egy éjszakára elviszi őket.
2016. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
8%

#14 Pontosan.

Sokak számára az 1-2 = többszázzal. Feltehetően elképzelni sem tudják ezt, ezért ennyire arrogánsak.

2016. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
7%
Én nyugodtan ócsárolhatom a nőket, mert púpnak sem kéne a hátamra egy sem. Majd ha anyagilag és külsőre összeszedem magam valamennyire, akkor párat alaposan behülyítek, kihasználok, aztán utána az egyik szutyokkal talán megállapodok hosszabb távon. De pszt, senkinek se áruljátok el!
2016. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Amit még megfigyeltem, hogy akik kifelé keménynek mutatják magukat,azok belül igen törékenyek valójában. Volt,hogy a srác felkötötte magát, mert nem jött össze valami nő neki, aztán csodálkoztunk,hogy mi a f..sz, ezt nem gondoltuk volna róla,ahogy előadta magát. Másik eset is ilyen volt, mesélte a laza kalandjait, pl. a 16 éves kis csajt az anyjával együtt dugta meg a hintaágyban, amikor elindultunk bulizni, akkor kijelentette, hogy lehet,hogy két baby-vel fogunk hazajönni, stb. Aztán ez a laza ember is egy szomorú napon leült a vonat elé. Én lehet,hogy egy síros kis lúzernek tűnök, de soha nem leszek olyan gyenge,hogy megöljem magam, mert mindig van valami célom, amit elakarok érni, még ha ez a cél sokszor is csak egy kis semmiség, de akkor is egy cél.
2016. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a külsőtökkel van baj, hanem a6 önbizalommal. Van olyan táskeri, hogy rondarandi. Nem regiztem be, csak 1x ránéztem és olyan embereket láttam fotókon akik egyáltalán nem csúnyák, nem is értettem mit keresnek ott.
2016. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#12 Többszáz próbálkozás után nem merült fel benned soha, hogy lehet, hogy mégiscsak veled van a probléma és az nem a külsőd? Hogy talán a gyűlölködő személyiséged miatt nem akar veled lenni senki? Hogy ez hasonló férfiaknak miért is sikerült mégis? De persze letagadhatod nyugodtan a tényt, hogy vannak olyan "alacsony és ocsmány" férfiak, akik kapcsolatban élnek, sőt, családjuk van (érted: szaporodtak, nővel!).
2016. febr. 27. 12:02
 20/21 anonim ***** válasza:

#19 Nem fogom letagadni, de az tény, hogy én olyan ocsmány és alacsony férfit mint én még az életben nem láttam nővel. Talán hírességek; Danny Devito, bár ő legalább aranyos és nem valódi ocsmány. Na meg természetesen híres és gazdag, de talán ő a legközelebbi valós személy akit tudok mondani egyáltalán.


A személyiségemmel semmi gond nem volt, a mostani állapot már annak az eredménye amit a fajtád elért nálam. 15 év folyamatos bántás után mit vársz egyébként ? gondolj bele hogy a fél életedében csak megaláztak és éreztették veled hogy egy hitvány féreg vagy, csak azért mert ocsmány az arcod és a tested és persze alacsony is vagy....

2016. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!