Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik nem kezdené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik nem kezdenének tapasztalatlan sráccal, azoknak valami gond van a fejükben?

Figyelt kérdés

Vannak lányok akik amiatt nem kezdenének valakivel, mert nem volt barátnőjük vagy azért, mert szerintük alkalmatlan lesz a kapcsolathoz vagy mert rossz lesz vele a szex vagy mert később elhagy.

Most ezt komolyan gondolják? Mert magamból kiindulva azért nem volt még barátnőm, mert nem volt olyan lány akivel szívesen együtt lettem volna, akit tudnék szeretni, akik nekem tetszettek vagy foglaltak voltak vagy nem voltam nekik szimpatikus. Eddig még nem jártam szerencsével. Ezért most automatikusan alkalmatlan leszek és büntetnem kéne magam?

Ha olyan lánnyal lennék együtt aki szimpatikus és tetszik rendesen, nem érdekelne milyen más lánnyal, ahhoz meg eleget szocializálódtam, hogy tudom hogy működnek a kapcsolatok, mit mikor kéne csinálni, nem bunkerben születtem és a szexualitáshoz össze kell csiszolódni. Néha félek, hogy egy ilyen mentalitású lánnyal fogok összeismerkedni, mert ha szimpatikus leszek neki megszeret és emiatt elhagy akkor tényleg valami gond van nála. Későn érő is vagyok 19 éves koromtól kezdtek igazán érdekelni a lányok.


2016. febr. 28. 22:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
56%
Munkavallalasnal gondolom te is talalkoztal mar azzal, hogy elvaras az 1-2 ev tapasztalat..gyakorlatilag mindenhol. 26 evesen nagy szexualis tapasztalattal es igennyel, illetve parkapcsolati tapasztalattal en sem kezdenek olyannal, akinek nincs meg ez. Ez van. Biztos akad olyan akinek nem gond.
2016. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Jó nagy idióta vagy akkor!
2016. febr. 28. 22:09
 3/62 anonim ***** válasza:

Miért lenne gond a fejünkben ? Ha szimpatikus leszel,és bejösz a lánynak nem fog "elhagyni" emiatt . Akinek ez problémát jelent,az eleve általában idősebb férfiakból választ .

Mellesleg hány éves vagy ? mert amikor 19 voltam nem volt gond ha tapasztalatlan a partner. Most 26 vagyok,ilyenkor már más .

Nem mondta senki,hogy büntesd magad ,ezt a hülyeséget :D

2016. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok! Az a baj, hogy egyrészt későn értem másrészt nem volt még olyan lány aki igazán vonzott volna. Pedig voltak lehetőségem, kapcsolatom is lett volna, mert tetszettem több lánynak, de inkább kihagytam, mert nem éreztem azt érzés, hogy kéne. Akinél éreztem meg vagy nem kellettem neki vagy volt már kapcsolata. Tavaly ilyenkor már több ilyen csalódáson túl voltam, mert volt akivel alakult és nekem is szimpatikus volt, de aztán mégse engem választott.
2016. febr. 28. 22:18
 5/62 anonim ***** válasza:
66%
Én se kezdenék tapasztalatlan pasival, de egészen más okok miatt, mint amiket felsorolsz. Nem hinném, hogy amiatt velem gond. Én se ítélem el a pasikat, hogy mi miatt kell nekik valaki kapcsolatra, és miatt nem. Ez mindenkinek a magánügye, hogy ítél meg másokat.
2016. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Milyen okok miatt?
2016. febr. 28. 22:21
 7/62 anonim ***** válasza:
Miért nem "emberek" szerepel a kérdésben? Ugyanis sok pasi is úgy gondolja, hogy nem "tanítgatja" a tapasztalatlanokat - mintha kufircból diploma kéne - és van olyan, aki meg a szüzekre izgul. Velük is gáz van ám.
2016. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

Persze azokat a pasikat se találom normálisnak akik nem kezdenének szűz lánnyal. Az is érdekes, ha valaki direkt a szűzekre gerjed. Nekem pl. tök mindegy, hogy volt e előttem valakije vagy nem, mert nem emiatt fogok dönteni. Igaz az zavarna, ha mondjuk 100 pasival lefeküdt volna, de ha nem nemi beteg akkor talán nem lenne gond.

Azért írtam a lányokat, mert egyrészt pasiként kérdezem másrészt több ilyen lányról hallottam már aki ilyen apróság miatt nem menne bele. Holott lehet az élete párja lenne, dehát könnyebb ítéleteket gyártani, mint megismerni valakit rendesen. Akinek nem inge ne vegye magára!

2016. febr. 28. 22:40
 9/62 anonim ***** válasza:
85%
Mindig jön pár csaj aki tételesen kijelenti hogy nem hajlandó tapasztalatlannal kezdeni. De most komolyan... Ez csak szex, amihez nem kell mérnöki diploma, bárki tudja csinálni az elméleti fizikustól kezdve, egy gettóban élő tanulatlan indiain át, a perui őserdőkben élő benszülöttekig mindenki. Az a pár alkalom amíg összeszokik a pár az bőven elég arra hogy belejöjjön annyira mintha már egy évtizede csinálná. Ezek a csajok úgy lobogtatják a szexuális tapasztalatukat mintha az egy summa cum laude orvosi diploma lenne.
2016. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
Nem csak azert nem akarok tapasztalatlannal kezdeni mert nem tud dugni.. #1
2016. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!