Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bizonyítják be a gyik-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonyítják be a gyik-es lányok, hogy igazam van, ha szóban állandóan cáfolnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este kiírtam egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Azóta elküldtem még egy lánynak a képet, aki szintén esküdözött, hogy válaszolni fog a képre, és elmondja az őszinte véleményét. Képküldés után nem válaszolt.


Itt csak az a poén, hogy még csak nem is ismerkedés szándékkal megy a történet.

Tehát ahogy az egyik válaszadóm írta: már ahhoz is jól kell kinézni, hogy egyáltalán szóba álljanak velem a lányok?

Tudom, ilyenkor szokták lenőgyűlölőzni a pasikat, meg azzal piszkálni őket, hogy állandóan picsognak.


Ugyanakkor, lányok, MINDEN alapot megadtok erre, ahogy azt az elmúlt pár napban megtapasztaltam.


Hangosan mondani, hogy NEKED üldözési mániád van, mert nem csak a jópasik jönnek be a lányoknak. És ENGEM nevezni nőgyűlölőnek, azért mert kimondom, amit tapasztalok.

Mégis akik felajánlkoztak nagy hévvel, hogy ők majd válaszolnak stb. és tudták, hogy nem ismerkedni akarok, azok sem méltattak válaszra.


Legalább annyi lenne bennetek, hogy ha szerintetek fals a véleményem és a tapasztalataim, akkor nem azt erősítenétek, hanem egy választ dadogtak volna be.



Ígérem ez volt az utolsó kérdésem ilyen témában. De ezen elgondolkozhattok lányok.

Ez a tipikus bort iszik és vizet prédikál példája.



56os


2016. febr. 24. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
Küldd azt a képet, nagyon kíváncsivá tettél.
2016. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:

Kösz, de nem érdekel, hogy pasik mit gondolnak rólam.


Másik csapatban játszok. Kérlek ne vedd magadra.

2016. febr. 24. 07:50
 3/93 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, én is a nőket szeretem, csak annyira mondod, hogy milyen visszataszító vagy, hogy nagyon kíváncsivá tettél.
2016. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 A kérdező kommentje:
amúgy már nőknek sem küldenék képet. úgysem válaszolnak. akkor sem ha megígérik. lásd a fenti történeteket.
2016. febr. 24. 07:56
 5/93 anonim ***** válasza:

Fényképküldés: én is mindig így jártam régen, amikor neten próbáltam ismerkedni :)


Nem így, nem itt kell ismerkedni..

nem a gyakorilakókkal!

az itt levők közül páran segíteni, páran szórakozni, vagy mindkét céllal vannak itt. (a szex és párkapcsolat rovatokra gondolok)

de a többség nem ezért, hanem mert frusztrált, nincs valódi élete, komplexusos, stb...


neked egyrészt ezekre nincs szükséged.

másrészt teljesen le kellene kattannod a témáról, mert értelme nincs.


és igen, nem csak a jópasik jönnek be a lányoknak :)

van rengeteg bűnronda, átlagos keresetű (itt nálunk az 80-120 nettót jelent!) ismerősöm, aki kapcsolatban él.

a mai trendek szerint én sem vagyok jópasi..


amúgy pesten élsz?

2016. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még el sem olvasta a leveled.
2016. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
37%

Nem csak a gyik-esek ilyenek, a valóság pontosan ugyan ennyire szánalmas.


Szerény véleményem szerint az interneten kívül jobb esélye van a hozzám hasonló ocsmány embereknek. Amit a kérdező leír maximálisan alá tudom támasztani, sőt a társkereső oldalak ugyan ilyenek.

Három hónapot levelezgettem egy lánnyal pár éve a Páratlanon. Minden jó volt, amíg képet nem küldtem magmaról, utána soha többet nem válaszolt, szerintem le is tiltott. Ami azt illeti előtte nem sokkal még írta is, hogy mennyire egy hullámhosszon vagyunk...


"Ez a tipikus bort iszik és vizet prédikál példája."

^Pontosan. Megjegyzem, szerintem ők maguk is elhiszik a sok hülyeséget amit mondanak, ez a legszomorúbb.


Az életben legalább ha egy közegben mozogsz egy lánnyal akkor legalább minimális esélyt kap a személyiséged is a történetben, még ha nem is túl sokat.

2016. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
100%

7es, te közelebb jársz az igazsághoz, de nem ennyire rossz a helyzet.

szerintem rossz közegben próbálkoztok

2016. febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:

másik meg, ha ocsmánynak tartod magad, akkor ott gond van!!

ezen változtatni kéne, az önbecsülés hiánya nagyon látszik az emberen, személyes ismerkedéskor.

még egyszer: rengeteg tényleg ocsmány és nem gazdag ember van akinek sikerei vannak

2016. febr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:

#8, #9

Nem közelebb járok, hanem igazam van.


Egyébként 34 éves vagyok és soha nem volt még barátnőm. Kb 15 éves koromtól próbálkoztam a huszas éveim végéig. Az durván 15 év, te nagy okos.

Az, hogy mit gondolok a külsőmről az nem számít, ami viszont igen, hogy esélyed nincs barátnőt szerezni ha ronda vagy és alacsony.

Nyilván azt gondolod, hogy annyira hülye is vagyok, hogy semmilyen változtatást vagy önfejlesztést nem eszközöltem, de nem ez a helyzet. Próbáltam mindent, a plasztikai műtétekig, de nyilván abba nem mentem bele. Én is rondának tartom magamat, mert tényleg az vagyok, de ez eltörpül amellett amint a nőktől kaptam. Folyamatos levegőnek nézés, fintorgás. Az interneten (mióta van) pedig számtalan hasonló történet mint ami leírtam az előbb.


Nem számoltam, de bőven túl vagyok az 500 visszautasításon szerintem. Lehet van több is. Hiszed vagy sem, baromi nagy szám és nem sokat segít az ember önbecsülésén.

2016. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!