Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen kiakadni? Fiúk ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen kiakadni? Fiúk ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A tesómnak a nyáron lesz az esküvője, megkért, hogy segítsek a szervezésben és koszorúslány is leszek természetesen.

Ruha, smink és emlék-ajándék ötletelésben kell segítenem, ehhez böngésztem persze egy csomó oldalt és mentettem le ötleteket, ruhákat, menyasszonyit is a tesónak és magamnak is koszorúslány ruhákat, meg ami tetszett, még talán magamon is el tudom képzelni.

Átjött a barátom és meglátta ezt a mappát (szokott az én gépemről netezni, játszani, de amúgy azon kívül hogy elmondtam, hogy lesz az esküvő, koszorúslány leszek, nem mondtam mást, szóval semmi "én is akarok" vagy bármi) és megkérdezte hogy ez mi? és miért van itt? minek mentek le képeket, ha nem az én esküvőm lesz? Mondtam, hogy mert tetszenek, és átküldöm a tesómnak is, hisz segítek.


Ilyen reakciója még sose volt, semmi gondunk nem volt több mint 2 év alatt. 22 évesen miért baj hogy lementek esküvői képeket? Ne adj isten olyat amilyen amit én szeretnék egyszer? Szerintem majdnem minden nő megnéz,elment képeket ilyesmiről, anélkül, hogy utána ezzel előhozakodna.


2016. márc. 3. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Jesszusom....
2016. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást, ha egy ilyen gyökérrel jársz, azt közben sírsz a rendes férfiak után...:D
2016. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Értelmezésem szerint, csak megkérdezte miért mentetted le. Válaszoltál, tudomásul vette és kész. Ez hol kiakadás, csak feltett egy kérdést...
2016. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Háát nálatok lehet h nem lesz már esküvő...
2016. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 korábban sosem volt ilyen megnyilvánulása, pont emiatt lepett meg és hol látsz sírást a normális pasik után?


#3 a minek mentem le? miért van itt? volt olyan hangnemű és hogy minek ha nem nekem kell? tehát nem az a nyugodt hangvétel, hogy megkérdezi, hanem hogy zavarta és nem is érti a dolgot

2016. márc. 3. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván zavarta, ezért kérdezett rá. Nem értem miért kell ennyire felfújni. Ha ez az első "gond" 2 év alatt, akkor komolyan burokban éltek.
2016. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VirágésBence ***** válasza:
2 év az 2 év, ezt már le kéne tudnod vele kommunikálni, nem is értem. Egyébként ő pasi, nem tudhatja, hogy a nőknél ez normális és ha nem mondod el neki nem is fogja megtudni, szóval hajrá, az én barátom pl azt is megmondta, hogy nekem egy báliruha fazon jobban álna, mint a sellő.
2016. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!