Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha muszáj választani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha muszáj választani a kettő közül, inkább nagyon vékony, vagy kövér legyen egy férfi? (KÉP)

Figyelt kérdés

Volt már ma egy ilyen kérdés, csak a nőkről, kíváncsi vagyok az ő véleményükre is. :)

Szóval a képen látható KETTŐ KÖZÜL melyiket preferálnák inkább?


[link]


2016. márc. 5. 16:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én nem a külső alapján választanék, mert a vékony srác lehetne izmos, a kövér pedig lefogyhatna.
2016. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

A sovány is meg tud izmosodni, majd kap sok házimunkát, hogy edződjön.

Amelyiknek csak a pocakja nagy, de amúgy edzetlen, szóval kb olyan alkatú, mint vizipók, az nem tud megvédeni.Macis alkat szerintem az, amelyik se nem kifejezetten izmos, se nem pocakos, csak van rajta némi arányos súlyfelesleg.Szóval olyan nagydarab.

2016. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Köztes út nincs? :)

Sok mindentől függ. De inkább a vékonyabb. Én is vékony csaj vagyok. Így ha csak a külsőt nézzük akkor hozzám mindenképp az első illene.

De ahogy az egyik hsz is írta van a képen látott férfiaknál vékonyabb és kövérebb is, szóval itt nem nagyon helytálló a "nagyon",


26!N

2016. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a vékonyabbat, pedig nem ideálom a nagyon vékony testalkat!

Valahol a kettő között az ideális számomra.

L/24

2016. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is nagyon kövér. Egyébként a másodikat. Kis edzéssel felvesz magára némi izmot, és az ideálom lesz :)
2016. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

vékonyat

31/n

2016. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

nekem bejönnek a macik, de ez nem igazán. akik macis, jók, ők arányosan olyanok. de a képen mintha csak a hasa lenne nagy.

ha muszáj választani akkor maradok a második.

2016. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem. Ha muszáj választani ezek közül, egyedül maradok, felőlem az emberiség is kihalhatna, ha csak ez lenne a választék.
2016. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek más áll jól. Szóval ez inkább típustól függ, ha látnám az illetőt.

Személy szerint talán a testesebb jobban bejön nekem.

30/N

2016. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én fej , láb,és kéz fej ( az a mániám) nélkül nem vagyok hajlandó választani......mert így a 2 ugyanolyan számomra.
2016. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!