Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik barátság férfi és nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
Van egy fiú baràtom..folyton hülyéskedünk..disznó perverz vicceket,megjegyzéseket tesz nekem...ezek alapjàn nem csak baràtnak gondol?
2016. márc. 6. 11:33
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Vagy csak férfi...

De amúgy több a férfi mint női barátom. Szóval igen van.

2016. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Haverság vagy párkapcsolat létezik, barátság nem.

(A haverság nem egyenlő a barátsággal, a barátság sokkal közelebbi, szorosabb kapcsolatot jelent két ember között.)

2016. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Lehet, ha a férfi úgy van nevelve, hogy tudja, hogy a nők nem szextárgyak.
2016. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt mondanám létezik,de az nagyon ritka,hogy egy hosszú ideig tartó férfi nő kapcsolatban mindkét fél csak barátságot érezzen.Sokszor az egyik észre sem veszi,hogy a másik eleped érte.De olyan is van,hogy kölcsönös a vonzalom mégsem képesek ezt egymás tudtára adni,vagy jól kifejezni.Esetleg lehet időben eltérő a vonzalom érzése.

Az a legritkább eset,hogy mindkét fél részéről csak őszinte,szoros,tartós barátság van.

2016. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha testileg abszolút nem vonzódnak egymáshoz akkor lehet.
2016. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Barátság csak az alábbi esetekben létezik férfi és nő között:

-a férfi meleg

-rokonok

-nincs meg a töke

Egyébként BARÁTSÁG nem létezik két egészséges, ellentétes nemű között.

Ahogy talán a 2-es válaszoló is írta, haverság igen, az létezhet. De az meg nem barátság.

2016. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom (12 éve) pasi...szóval igen van...

Nem is nagyon jövök ki a lányokkal, olyan határozatlan hápi a legtöbb

2016. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem létezik,de az nagyon ritka.

Én személy szerint jobban szeretek lógni meg iszogatni fiúkkal.

Igaz 1-2 lány haverom van,de azokat is inkább fiúknak veszem a viselkedésük miatt.

Volt egy,ami inkább barátság volt,de rövid időn belül a csaj többet akart tőlem,de nekem nem jött be,ezt el is mondtam neki,hogy nem akarok barátságnál többet.Így ő magától később le is lépett.

Valószínűleg rosszul esett neki.

2016. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak, ha ronda a nő. :D
2016. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!