Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan ember mellet lenni aki nem tervez velünk?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy mindig azt mondja a párom hogy idővel találok jobbat, meg nem tudni mi lesz velünk stb. Ès nem azt mondja hogy minden rendbe kesz

#Vnhg
2016. márc. 7. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Általános iskola alsó tagozatában megtanultuk: Nullával nem végzünk műveletet. Ezer pasi tervezve normális nővel. Csak annyi a kitétel, hogy normálisnak kell lenni.
2016. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy egyáltalán ilyen emberrel?!
2016. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elég normális pasinak tartom maga! Művelt, tisztelettudó vagyok! Nem az a tipikus tajgai paraszt. Még is Ezeket kapom meg: sosem lehet tudni, lehet addigra már együtt sem leszünk, addig találsz jobbat stb
2016. márc. 7. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már szabadulna tőled...
2016. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincsen

. Csak szenvedsz

2016. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mer szakítani, ezért próbálja benned elültetni a szakítás gondolatának magjait.
2016. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én nem értem

Ha van egy normális férfi a nő életében akkor egy tajgai favágó paraszt kell nekik (tisztelet a kivételnek) A paraszt mellett, meg sopánkodnak minek nincs egy normális férfi az életükbe akire lehet számítani, van jövője, szakmája és szereti (büdös életbe nem csalná meg). De nem inkább egy tirpák mocsok kell aki a falusi vagy városi f...a gyerek.

2016. márc. 7. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is mondtam ilyeneket az első nagy csalódás után mikor összejöttem a jelenlegi és tökéletesen hozzám illő párommal. Mert elvesztettem a hitem a kitartó és kölcsönös szerelemben, pláne a tartós kapcsolat működőképességében. Kis idő kellett míg összeszedtem magam újra, és azóta semmi gond nincs. Nem mondok ilyen sötét baljós depresszív hülyesegeket, vagy ha mégis, akkor nem gondolom komolyan.

Csak azért írom, hogy nem csak az állhat a háttérben, hogy le akar építeni.

Persze te jobban tudod, hogy nálatok mi valószínű.

2016. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!