Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyagi haszonleső nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyagi haszonleső nőket hogy tudom távol tartani magamtól? Hogy ne a pénzre utazzanak hanem mint ember ismerjenek meg.

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 13:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Játszd a csórót. "Álruhás országjárás" mai verzió.
2016. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ja majd a bolhapiacra megyünk vásárolgatni:)
2016. febr. 27. 13:37
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Játszd az átlagembert mint én. Randikra nem a kocsimmal mentem el hanem gyalog vagy a kis régi robogómmal. Volt lány aki első kérdése az volt hogy hol parkolok, mikor kiderült hogy gyalog jöttem elment a randiról. Nem azt mondom hogy a csórót kell eljátszanod előtte hogy nem hívod meg egy fagyira, de a gazdagot sem kell megmutatnod.
2016. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
28%

Azt hiszed bevesszük hogy vmi milliomos vagy?

Azt hiszed majd privátban jelentkeznek nálad,mert gazdagnak állítod be magad?Szánalmas vagy!!!

2016. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Négyesnek mi ez a nagy kirohanás min kaptad fel ennyire a vizet ?:)
2016. febr. 27. 13:45
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Igen jó ötlet játszani a csórót, meg aztán külön öröm ha esetleg gazdag vagy és felfeded magad előttük a pénzéhes arcukat látni hogy koppannak :)
2016. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell erre külön 'taktika'.

Ha valakivel randizol és látod hogy a pénzedre hajt, hagyd ott.

De ha valakit nem érdekel a pénz, akkor hiába szálltok be a randi után a pl BMW-be (nem tudom melyik autó a 'legmenőbb', bocsi :D) arra se fog különösebben semmit mondani.

2016. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Hàt....ez az "àlruhàs" dolog nem túl jó ötlet... nekem nem jönne be. Legalàbbis amikor kiderül. Miutàn én csóró vagyok, így nekek nem kell gauadag pali, mert mellette mindig egy senkinek érezném magam. Alsóbb rendűnek úgy szolvàn. Szóval ha ezt így tàlalnàd, hogy oké eddig tök jól megvoltunk de te amúgy gazdag vagy, akkor az első hatalmas gond a hazugsàg lenne amin összevesznénk, a màsodik pedig, hogy itt az én szabad akaratom nem érvényesülhetett miszerint nem szeretnék magam mellé gazdag férfit. Egyenes út a szakítàshoz.
2016. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok márkákat írni,de mint a BMW,AUDI,Mercedes ezek ma Magyarországon tömegterméknek számítanak:)Lehet el kéne mennem kicsit vidékre ismerkedni ott más a női értékrend:)
2016. febr. 27. 13:58
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztos, hogy más.


Egy pénzügyi cégnél dolgoztam 2 éve, ahol hárman voltunk összesen nők.

Egy miskolci, egy bajai és én a pesti.


Kb 10 hónapja dolgoztam a cégnél, amikor a főnök megpendítette, hogy leépítések lesznek.

Aztán behívott az irodájába beszélgetni a továbbiakról.


Elmondta, hogy nem tud megtartani a cégnél, viszont tudna nekem egy másik állást.

Egy új irodában kellene irodavezető.

De erre majd visszatértünk.


Ezután elkezdte mutogatni a laptopján az új grafikai terveket, logot, stb.


Majd odahúzott szorosan maga mellé egy széket.

Gyere, ülj már ide.


Rövidesen kilyukadtunk arra, hogy nekem tetszik e mint férfi, mert akkor ugye lenne ez az irodavezetői állás.


Én nemet mondtam.

Utána nem volt munkám fél évig.


A másik két lány alkalmazott utána privátban bevallotta, hogy mindketten belementek és rendszeresen a főnök kedvére tettek.

Csak hogy megmaradjon az állásuk.


El voltam képedve.

2016. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!