Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a friss kapcsolatodban a pasi felhívna magához ahol az apjával lakik es igénytelenség fogadna?

Figyelt kérdés
A pasi nem tűnik annak eléggé ápolt és odafigyel magára. Vkagyis ezt hittem. Felmentem hozzá de ami fogadott teljesen kiábrándìtott! Az egész lakás koszos volt. A srác szobájába nem volt gond, de a fürdő es a wc sem ragyogott a tisztaságtól és ráadásul mikor jöttünk el megláttam a konyhában egy bogarat szaladni ami csótánynak tűnt!!! Ezek alapján ítélkezni csúnya dolog lenne? Igazából én ilyen lakásba nem tudnék felhívni senkit. Rend van körülöttem a szüleim körül is. Értem én,hogy elváltak a szülei ő átmenetileg az apjával lakik amig nem talál lakást. A srác 27!! Igazából nem tudom mit tegyek. Ezek után nem aludnék pl nála sem! (Bocsi amiért hosszúra sikerült)

2016. márc. 8. 19:12
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Tisztaság csak úgy működik, ha az ott lakók meg is tartják. Nekem pl ebből a szempontból áldás volt költözni, mert szüleim roppant igénytelenek és nemhogy maguktól nem takarítanak, de sem a rendet, sem a tisztaságot nem tudják és sztem nem is akarják megtartani. Egy ember meg hiába suvickol állandóan más után ha az leszarja. Meló mellett folyamatosan nettó mocskot takarítani más után, úgy h élni és pihenni is kéne.... van az a pont mikor megunja az ember.
2016. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha nemrég óta él az apjával, és sokat dolgozik, akkor ez alapján őt nem ítélném meg, max. megmondanám, hogy bocs, nem jövök fel többet erre a piszkos helyre. Itt főként az apja a ludas, szóval a srácot még nem írnám le.
2016. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom az apja egy fürdetlen zsíroshajú vedelő bunkó, aki olyan sötét, hogy még a lakás közepére is xarik
2016. márc. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudom hogy régi meg ra se bagózott a kwrdező a válaszokra de muszáj leírnom:


Rohadtul egyertelmű hogy ha valaki magara igényes de a környezetére már nem, az nem egy PÁRkapcsolatra alkalmas személy. Mert csak sajátmagára figyel. Hiszen ott a válasz az első mondatban!

2021. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!