Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Ha igen, mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit néhány évvel ezelőtt, semleges közegből, munka kapcsán, aki nagyon nagy hatással volt rám, de neki akkoriban lett kapcsolata, mikor megismertük egymást, fel sem merült akkor, hogy köztünk több legyen. Aztán telt az idő, többet tudtunk beszélgetni, több időt együtt tölteni, és úgy érzem, nekem olyan egy tökéletes kapcsolat, amit vele átélek, amit kölcsönösen egymásnak adunk, a legjobbat hozzuk ki egymásból, valahogy nagyon ráérzünk egymásra. Ő sem közömbös irántam, megkülönböztetett figyelmet kapok tőle, jobban odafigyel rám, mint másokra, de még mindig kapcsolatban van (ismerem, kivel, és vele is jóban vagyok), így nincs köztünk több. Sem korábban, sem azóta, hogy ismerem, nem találkoztam még egy ilyen emberrel, az exeimmel sem éreztem ezt, ez valami más. Mindentől függetlenül mégis valami nagyon megnyugtató érzés fog el vele kapcsolatban, és nem érzem feszültnek magam a helyzet miatt, mint korábban, ha csalódtam valakiben, nem jött össze, vagy véget ért egy kapcsolat. Azt érzem, akármi történik, minket valami összeköt, akkor is, ha nem vagyunk együtt, ilyet korábban nem éreztem.
2016. márc. 9. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát neked az a tökéletes kapcsolat, ha van egy pasi, aki foglalt, nincs köztetek más munkatársi kapcsolatnál, ismered a csaját is, és nem zavar, ha a pasi többet érez irántad is.


Kicsit lengenek a deszkák a padláson.


Nekem a jó kapcsolatban a hűség alap. Tehát aki értem elhagyná a nőjét, az nem kell. Aki velem akarja csalni, az sem.

Az meg nem kapcsolat, ha te lihegsz utána melóban, míg ő boldog párkapcsolatban él. És? Reménykedsz, hogy egyszer majd csak szétmennek, és akkor te kerülsz képbe?

Jajj de jó lesz, legalább az egész munkahely egy utolsó cafkának fog gondolni, akkor is, ha nem miattad mentek szét. Elég, ha pár héten belül összejöttök...


Ezt hívják plátói szerelemnek. És a leírásod alapján arra se vegyél mérget, hogy egyáltalán viszonzásra talál, lehet csak te áltatod magad, sőt elég valószínű.


Semmi se köt össze titeket, csak álmodozol.

Ez egy zsákutca.

2016. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félreértettél.
2016. márc. 9. 10:29
 3/4 A kérdező kommentje:

Senkitől soha nem kaptam olyan figyelmet, tiszteletet, elismerést, bármit, mint tőle, senkit nem érdekeltem még úgy, mint őt, senki nem fogadott még el úgy, ahogyan ő, soha, semmilyen közegben, és nekem ez kell. Értékesnek, jobbnak, fontosnak érzem magam amiatt, ahogy ő bánik velem, inspiráló hatással van rám, és ezt soha senki nem adta meg nekem.


(A barátnője meg a háta mögött mással flörtöl.)

2016. márc. 9. 10:34
 4/4 A kérdező kommentje:

Hidd el, én sem így terveztem az életem, soha nem rondítanék bele egy kapcsolatba, és örülnék, ha függetlenekként találkoztunk volna és lett volna rá esély, hogy összejöjjünk akkor, vagy ha ugyanezt éreztem volna valaha mással, akivel függetlenként találkozunk, vagy bármelyik exemmel, aki nem lenne ex, hanem összeillettünk volna és együtt maradtunk volna.

De ha nincs más, akivel ezt érzem, és vele sem lehet, leélem az életem egyedül.

2016. márc. 9. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!