Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magány, egyedüllét okozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magány, egyedüllét okozhat fizikai fájdalmat?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok.Az elmúlt pár hónapban,nagyon sokszor érzem azt,hogy fáj valami belül.Olyan ürességet érzek,nem tudom pontosan megmagyarázni,de úgy érzem,hogy valami nem teljes.Még soha nem éreztem ilyet.Eléggé visszahúzódó és félénk vagyok,szinte alig vannak barátaim.Egy napom vagy abból áll,hogy bemegyek az egyetemre és ott vagyok,aztán irány haza vagy pedig otthon vagyok magamban.Edzőterembe is járok és ott sem igazán sikerült kapcsolatokat kialakítanom.Elveszettnek érzem magam,van ebből valami kiút?

2016. márc. 10. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Van az ismerkedés, tetszik vagy sem a magánytól csak így szabadulhatsz.
2016. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van kiút de azt neked kell megtalálnod.
2016. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mindig van kiút. A rossz hír az, amit az előző hosszászólók is javasoltak, hogy rajtad múlik, neked kell kezdeményezni. A jó hír az, hogy ez nem olyan nehéz, mint gondolnád.

Egy barát is elég, ha az mindenben melletted áll.

Mit gondolsz mi miatt van az, hogy így érzed magad? Csalódtál valakiben? Megbántottak?

2016. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálok ismerkedni,de csak szinte felszínes kapcsolatokat tudok kialakítani.Általában a beszélgetések az egyetemről,edzésről,időjárásról stb. szólnak és abból emigen lehet jobban megismerni a másikat
2016. márc. 10. 23:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan emberek felé fókuszálni, akikkel közös az érdeklődési körötök.

Ismerkedni bárhol lehet.

Menj fel például olyan netes fórumra,ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak.

Ha van közös téma,onnan lehet tovább lépni, akár a való életben barátságot kötni.

2016. márc. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
Persze, de csak lelkileg gyenge embereknél
2016. márc. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy fizikai fájdalmat okoz, de le is gyengíti a szervezetet és garantált a folyamatos lebetegedés.

De van megoldás csak nem olyan egyszerű mint ahogy az előttem szólók mondják.

2016. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mert a beszélgetéssel mi a baj? Szerinted hogy indulnak el a nagy dolgok? Ne legyél türelmetlen. Sokat kell ahhoz beszélgetni sok emberrel, hogy valami eredménye legyen. Utána majd lesz folytatás. Ha oda se mersz menni senkihez és beszélgetni sem mersz, akkor szerinted hogyan lehet ismerkedni, barátokat szerezni?
2016. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz?
2016. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá a dolgokra, mindig akkor kapod a lehetőséget amikor nem is számítasz rá :)
2016. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!