Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hatarozottabb, őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hatarozottabb, őszinte nőtől félnek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem a tapasztaltabbakra gondolom akik 30 vagy 40ev körül mozognak hanem akik 18-20 évesen vállalják önmagukat, tudjak mit szeretnek, őszinték es ezt ugy értem hogy elmondják a véleményüket mindenről ha tetszik az illetőnek a válasz ha nem. Nincsenek óriási baráti korokbe(épp ezért).

Az ilyen nőkről mi a benyomasotok?

Ez csak par tulajdonság nem kell kisarkitani semmit se...


2016. márc. 11. 11:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogyan tálalja valaki az őszinteséget, és mit jelent a határozottsága. Szóval lehet úgy is fogalmazni meg élni, hogy elriassz magadtól mindenkit, meg lehet úgy is, hogy azért az értelmesebbje a társaságodban maradjon.

Akik meg normális formában sem szeretik az ilyen nőket (van ilyen), azok nem is őket keresik, velük nem kell foglalkozni.

2016. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Valami hasonlóra gondoltam mint ami a 9-es válaszban hangzott el. Így értem a "helyén kezelést" . Sajnálom, nem fogalmaztam elég egyértelmüen.
2016. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha normális szinten van akkor nincs ezzel baj.


De ha átlibben káromkodásba, sárány-stílusban őrjöngésbe akkor kerülném...

2016. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha mindig mindenki őszinte lenne, és kimondaná amit gondol, nem sok párkapcsolat lenne...
2016. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

csak egy pár példa:

- elég kicsi a farkad

- túl gyorsan elélveztél

- ma elég büdös volt a puncid nem ízlett

- lógnak a melleid

- híztál, így már nem tetszel

- hát ez nem volt valami jó vacsora

- tetszik a barátod/barátnőd, ha nem lennél, lefeküdnék vele (vagy így is:D)

- anyám sokkal jobban főz :D

- elég ronda barátod/barátnőd van


stb...szóval azért kellenek e kegyes hazugságok, olyan nincs hogy valaki mindig őszinte...:D

2016. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában azok az emberek nem szeretik az ilyen típust, akik nem elég intelligensek, nincsenek saját gondolataik, félnek ettől a fajta embertől. Nem merik vállalni önmagukat, hanem a tömegnyomásnak, a tömegízlésnek akarnak megfelelni. "Jaj, csak nehogy más legyek valamiben, mint a többiek, csak nehogy megszóljanak valamiért."
2016. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok.

Van egy " hatarozatlan ruhataram", amit csak akkor veszek fel, ha annak akarok tunni. ( Amig meg nem szolalok.)

Nem felnek a pasik. Kedvesen es csabitoan kell hatarozottnak lenni. Jatekossaggal. Ne erezze, h rakenyszeritem az akaratom. ... :D

N

2016. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Megfogalmazásaim őszinték, tömörek, korrektek és meglepőek. De sosem mondok bántót senkire. És remekül szórakozom, amikor kimondom az igazságot, amit mindenki kerülget, és erre lefagynak az emberek :D


Megfigyeléseim szerint viszont ettől félnek mások. Tisztelettel teli távolságot tartanak velem a nők, és a férfiak is. Nagyon szimpatikusnak találnak, élvezik a társaságom, de valahogy a férfiak nem mernek velem kezdeményezni. Szóval kérdésedre a válasz részemről: igen, félnek.

22N

2016. márc. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!