Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, igazi barátnőm talán 1 volt vele is csak rövid ideig voltunk együtt.

Egyszerűen nem igenylem hogy legyen barátnőm, de rettenetesen szexelni akarok, sőt.. igazság szerint (tudom h rettenetes az ilyen gondolat) de nagyon megerőszakolnék valakit...



2016. márc. 13. 20:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
keress egy olyan nőt akinek vannak hasonló fantáziái aztán vele jól meglesztek. könnyű az nem lesz de fiatal vagy van időd keresgélni.
2016. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

remélem azt is olvastátok h tudom h ez rossz és bűncselekmény...

de ne mondjátok már hogy a ti fejetekeben nem volt soha ilyen gondolat

2016. márc. 13. 21:07
 13/17 anonim ***** válasza:
Képzeld el pajtás, hogy soha nem merült fel. Lehet hogy vannak hülye fétiseim meg egyebek de ez normális emberben nem merül fel. Az ilyenre robbanékony vagyok mert környezetemben sajnos történt ilyen. Ne tudd meg mi lett a hapsi sorsa. Ne akarj odajutni teis.
2016. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Soha nem voltak ilyen vágyaim, képzeld, nem vágyom az erőszakra, sőt.
2016. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%

Figyelj!

Az a nem mindegy,hogy olyan erőszakra vagysz amit ténylegesen nem akar a no es foggal korommel küzd ellene,sir,panikol,vergodik,ordit a testi-lelki fajdalomtol stb,vagy hogy egy szamodra vonzo novel kolcsonos a kémia,es ot folytogatnad,utned stb szex kozben. Mert ha a no is akarja,elvezi hogy eroszakoljak az mar inkabb szerepjatek!


Es az utóbbival nincs az eg vilagon semmi baj!Partnert sem olyan nehéz talalni rá. Tobbek kozott en is imadom ha eroszakolnak. Szoval valaszolók,hagyjuk az alszent dumát...Persze itt a gyik-en mindenki makulátlan. Pff. Hat nem!


Kedves kérdező,fiatal vagy meg nagyon,nem baj ha igy erzel! Talan idovel ez valtozni fog,foleg ha megismered a szamodra megfelelő szemelyt. Persze,hogy kivanod a szexet. En egy hetet is alig birok ki,nyugi. :) Ne gorcsolj ra semmire,majd kialakul.

2016. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem mindegy, csak erre a fajta szexuális élményre nem vágyik mindenki, és ez nem álszentség.


Mindenkinek mások a határai, és a vágyai. Van, aki vágyik az erőszakosabb szexre, van, aki nem, de a kérdező kérdéskiegészítéséből nem úgy jött le, hogy ez neki egy fétise, hanem inkább a szexhiány váltott ki nála egy ilyen vágyat, ami viszont nem normális.


Ugyebár vannak olyan emberek is, akik a saját nemükkel akarnak szexuális életet élni, vagy mindkét nemmel, de erre sem vágyik mindenki. Sokfélék vagyunk.

2016. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze,ez igy igaz ,nem vitas. Csak ha nem ismerjuk a reszleteket,nem kell igy nekies i valakinek es szidni,nekem ez szurta a szemem...
2016. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!