Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagy féltékeny típus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~OnLány~ kérdése:

Mennyire vagy féltékeny típus?

Figyelt kérdés

Vannak zavaró dolgok,amiket már nem tudsz eltűrni?


Zavar-e,ha a barátod/barátnőd tartja még az exével a kapcsolatot?

Szoktál az üzenetei után szaglászni,átnézni a telefonját,ilyesmik?


Egy 10-es skálán mennyire?

1,2,3-->Nem túlzottan

4,5,6-->Vannak helyzetek,amikor már kiborulsz

7,8,9-->Túlságosan is az vagy



2016. márc. 13. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7+

Viszont négy év alatt, mióta együtt vagyok a párommal, csak egyszer néztem bele az üzeneteibe, amit ha úgy veszünk nem is rossz arány, tekintve, hogy szinte minden létező nőneműre féltékeny vagyok.

Zavarna ha tartaná az exével a kapcsolatot, szerencsére nem is akarja. Magamba fojtom az ezzel kapcsolatos érzéseimet, így a párom nem sok mindent érzékel ebből, csak a pánikrohamokat és a gyomorfekélyem miatti görcsöket.

(Nyugi, járok pszichológushoz. :D)

2016. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
8-9
2016. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!