Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit reagálnátok erre? 22/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit reagálnátok erre? 22/F

Figyelt kérdés
a barátnőm az első évfordulónkon elmondta, hogy hazudott mert igazából én voltam az egyetlen férfi idáig az életében( szexuálisan) csak ezt a kapcsolat elején gáznak érezte elmondani aztán már egyre kínosabb lett volna ha elmondja, végül már nem bírta magában tartani
2016. márc. 13. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit mi a gond ezzel.
2016. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék neki a 166. férfi az se érdekelne. Rohadtul nem tud érdekelni kivel volt, ha szeretem. Más véleménye meg le van kakkantva. 22/F
2016. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi ezzel a probléma. Én a helyedben nem csinálnék ügyet,mert valószínűleg ezért is nem akarta elmondani..gàznak érezte,ne tegyél rá még te is egy lapáttal,inkább örülj hogy elmondta az igazat,és hogy veled van.. más nem hiszem hogy számít :)
2016. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék és megköszönném, hogy elmondta. Nem kell ebből ügyet csinálni szerintem.
2016. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugy néz ki,hogy kiérdemelted a bizalmát.Ennek én örülnék.
2016. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Semmit. Mert ettől nem változik semmi. Negatív irányba legalább is biztos nem!
2016. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VirágésBence ***** válasza:
31%
Örülnék, hogy végre elmondta, bár kicsit sajnálnám is, hogy nem bízott meg bennem és nem tudtam neki az elsőt különlegesebbé tenni.
2016. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!