Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más fiú mit szólt volna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú mit szólt volna, ha így fogadja a barátnője?

Figyelt kérdés

A megbeszéltnél korábban jött, és én még nem készültem el, az otthoni ruhám volt rajtam, egy kopott farmer, meg egy Marveles fehér póló, és a hajam is csak simán ki volt bontva, még sminkelni se volt időm. És mikor jött én mondtam, hogy mindjárt jövök, csak átöltözök, és mondta, hogy meg ne próbáljam áthúzni, ez így pont jó, végre nem úgy nézek ki, mintha divatbemutatóról jönnék, és nem kell félnie, hogy összekócolja a hajam, vagy elkeni a sminkem... Meglepődtem, azt hittem azt gondolja majd, hogy te úr isten, ez meg hogy néz ki....

Fiúk, ti mit szólnátok, ha így fogadna a barátnőtök, nektek tetszene, vagy nem?


L/19


2016. márc. 14. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elvárom minden barátnőmtől hogy nagyestélyi ruhában és magassarkúban várjon. Nem értem a kérdést igazából, ha valakivel összejöttem és szeretem akkor nem hat meg hogy otthoni ruhában van-e vagy sem. Nem nézem meg a címkét sem rajta.
2016. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
sztem egy pasi se szereti a sminket.
2016. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
nem érdekli se a smink ,se a ruha. illetve a ruha olyan szempontbol számithat, hogy fontos-e neki, hogy milyen a barátbője stilusa. de a stilus az otthoni cuccokon is átjön, ha valakinek egyfajta önkifejezés az öltözködés.
2016. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Vannak ilyen emberek nők esetében is. Mindenhova 10-15 perccel hamarabb érkeznek, hogy felmérjék a terepet.

Mindenképpen önző és ego emberek az ilyenek, minden esetben, zéró tapintat.

Nőként ha esetleg hamarabb érkezek és főleg látom, hogy készülődés van, akkor megkérdem, hogy segíthetek-e, ha nem, akkor mondom, hogy a környéken leszek és visszajövök, hogy tudjon a másik nyugodtan készülni. Ez így tapintatos és egészséges.

2016. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Midennek és mindenkinek van egy készülődési folyamata, ezt tiszteletben kell tartani.
2016. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ~OnLány~ ***** válasza:
56%

Szerintem bőven belefér,hogy aznap megfürödsz,hajat mosol,tiszta ruhát veszel fel,megigazítod magad és úgy várod a barátodat.


"végre nem úgy nézek ki, mintha divatbemutatóról jönnék, és nem kell félnie, hogy összekócolja a hajam, vagy elkeni a sminkem" Hát igen,igaza is van.


De így vártad otthon,hogy hazajöjjön,vagy mentetek volna valahová?Mert akkor oké,ha sminkelsz meg fodrászkodsz.

2016. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az en parom is sokszor akkor szokta megjegyezni milyen szep vagyok,amikor smink nelkul az o kinyult polojaban,vagy sima melegitoben vagyok.Engem is meglep ez a dolog mindig nem csak Teged. Azt mondta a termeszetesseg tetszik ilyenkor bennem.29/n
2016. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A srácok többségét nem zavarja az otthoni ruha és hogy nem vagy kisminkelve. Nekem is mondja sokszor a barátom, hogy ne sminkeljek már, kócosan is tök jó a hajam, stb :D

Én azért jobban érzem magam, ha össze vagyok szedve és szerintem hosszútávon nem is használna, ha mindig csak tök slamposan lennék itthon vele. De a férfiakat annyira nem érdekli az ilyesmi, amíg az alap igényesség (tiszta vagy) megvan.

2016. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mentünk sehova, itthon voltunk.
2016. márc. 14. 18:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban tetszik a természetesség, hogy nem kell félnem attól, hogy összekócolom.

És a fehér Marveles poló +1 pont lenne nálam.:D Összességében semmi gondom nem lenne az általad leírt helyzettel, és valószínűleg én is megdicsértelek volna.

2016. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!