Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más fiú mit szólt volna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú mit szólt volna, ha így fogadja a barátnője?

Figyelt kérdés

A megbeszéltnél korábban jött, és én még nem készültem el, az otthoni ruhám volt rajtam, egy kopott farmer, meg egy Marveles fehér póló, és a hajam is csak simán ki volt bontva, még sminkelni se volt időm. És mikor jött én mondtam, hogy mindjárt jövök, csak átöltözök, és mondta, hogy meg ne próbáljam áthúzni, ez így pont jó, végre nem úgy nézek ki, mintha divatbemutatóról jönnék, és nem kell félnie, hogy összekócolja a hajam, vagy elkeni a sminkem... Meglepődtem, azt hittem azt gondolja majd, hogy te úr isten, ez meg hogy néz ki....

Fiúk, ti mit szólnátok, ha így fogadna a barátnőtök, nektek tetszene, vagy nem?


L/19


2016. márc. 14. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Otthonra ugyan minek kellene sminkelni meg kiöltözni? Amúgy is utálom a sminket, nem szeretek púdert nyalogatni.
2016. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi együtt élünk, és jobban szeretem a mackónacijában látni, egy szál otthoni toppban, melltartó nélkül, mint kisminkelve, divatos ruhákban.
2016. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az én barátnőm jól szokott kinézni otthon is. nem szokott kinyúlt pólókban lenni pl. sose vártam el, hogy csinos legyen otthon is, de nekem tetszik igazából, hogy otthon sem ilyen szürke, unalmas. ettől függetlenül nem szóltam volna, vagy gondoltam volna semmi rosszat.
2016. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem szokott szólni a párom, hogy ne firkáljam össze az arcom.
2016. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!