Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér a barátságba?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki állítólag a barátom szeretne lenni. Én is kedvelem őt, nagyon is, de néha túlzásba esik. Például 3-szor hívott már fel éjfél után, egy hét alatt vagy egy tucatszor hívott, és legalább kétszer ennyit írt. Ebben volt 3 magáról készült videó erotikus tánccal, puszidobós kép, kacsintós kép, ajak biggyesztős, önmagát ölelős, kispárnát ölelős kép, szolidan mosolygós, harsányan nevetős, meg pillanatképek arról épp mit csinál. Tájképek, programötletek a nyárra (jó, ez oké), és egy idézetes képeslap (valami szerelmes idézettel, nem magyarul van).

Néha szépségemnek, néha bébinek, néha kedvesemnek szólít, többek között.

Mikor találkoztunk, akkor is nagyon közvetlen volt. Olyan... túláraadó, bár ez talán a személyiségéből is fakad, nem tudom. Sokszor ért a karomhoz, és az arcomhoz, és a hasunk is összeért, amikor átölelt. Egészen átszellemülve nézett a szemembe néha, egészen megfeledkezett néha magáról.

Mit gondoltok?


2016. márc. 15. 16:52
1 2
 1/11 VirágésBence ***** válasza:
61%
Velem egyszer viselkedett így férfi, 3 hónap múlva kiderült, hogy szerelmes belém.
2016. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Hàt pont nem a baràtod lenni...


3-szor hìvott fel éjfél utàn?

Erotikus tànc.

Nem is valòszínű, hogy minden ok az emeleten. De abban legyél biztos, hogy nem a barâtsàgodra fàj a foga...

2016. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon el lehetsz tévedve ha azt gondolod, hogy csak haverbarát...

Ő jóval többet akar.

2016. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt hittem... És engem nem is zavarna, ha többet akarna. De nem lehet több.
2016. márc. 15. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Miert nem lehet tobb, ha teis, es o is azt akarja.?
2016. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nős. Mégcsak válófélben sincsenek, friss házas a drága. A nejének is bemutatott ma, mint barátját.
2016. márc. 15. 18:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem is kb. halvány lila gőzöm sincs ennek fényében, hogy mi akar ez lenni. Többnek tűnik, mint szimpla haverság, és mégsem...
2016. márc. 16. 02:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom neked, én a helyedben névtelenül elküldeném ezeket a feleségnek.

Tudnia kell a feleségnek ezekről.

2016. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudja.
2016. márc. 23. 23:32
 10/11 anonim ***** válasza:
én menekülnék az ilyen férfitól. Nem attól, hogy friss házas, nincs válófélben, nejének bemutatott, hanem amit a bekezdésben írtál, videók, képek, párnák, már most kiráz a hideg...
2016. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!