Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér a barátságba?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki állítólag a barátom szeretne lenni. Én is kedvelem őt, nagyon is, de néha túlzásba esik. Például 3-szor hívott már fel éjfél után, egy hét alatt vagy egy tucatszor hívott, és legalább kétszer ennyit írt. Ebben volt 3 magáról készült videó erotikus tánccal, puszidobós kép, kacsintós kép, ajak biggyesztős, önmagát ölelős, kispárnát ölelős kép, szolidan mosolygós, harsányan nevetős, meg pillanatképek arról épp mit csinál. Tájképek, programötletek a nyárra (jó, ez oké), és egy idézetes képeslap (valami szerelmes idézettel, nem magyarul van).

Néha szépségemnek, néha bébinek, néha kedvesemnek szólít, többek között.

Mikor találkoztunk, akkor is nagyon közvetlen volt. Olyan... túláraadó, bár ez talán a személyiségéből is fakad, nem tudom. Sokszor ért a karomhoz, és az arcomhoz, és a hasunk is összeért, amikor átölelt. Egészen átszellemülve nézett a szemembe néha, egészen megfeledkezett néha magáról.

Mit gondoltok?


2016. márc. 15. 16:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

:D Azóta visszafogta magát. Nem volt több hajnali hívás, max este 10-es. Meg hajnali 5-ös jó reggelt üzik. Későn kelőként eleinte sokkolt, de már megszoktam, hogy visszaírok, aztán alszok még egy-két órát, ha tudok. Ja, és ezen a héten 4-szer hívott, 4-szer pedig videóhívással beszéltünk - és igen, táncolt nekem, de most én kértem, mert egyszerűen imádom amit csinál :D Függő leszek, érzem :O :D :"D Persze a neje nem boldog tőle, de ez csak tánc (szexi tánc :3). Múlt héten még írogatott, de már csak jó reggelt, jó étvágyat, jó éjt üziket küld, meg képeket, most pl. volt egy csücsörítős meg egy kacsintós is, de a többi "helyzetjelentés" volt, pl. városban sétált, vacsit készített, szünete volt melóban, fejet szellőztetett a parton, rossz kedve volt. Meg volt egy épp csak kinyílt a szeme, kicsit még gyűrötten, kócosan, az alvó neje mellett állig betakarva ágyban fekvős. Bár tény, egy kép ezer szó...

Na jó, ez még akkor is szokatlan, kb. az exemmel csináltuk ezt, akivel komoly kapcsolatban voltunk, mikor másik városban dolgozott. Sőt, telón még vele se lógtam ennyit, és nem rázta magát nekem, mint egy násztáncot járó enyhén hibbant madár, vagy hastáncos vagy tudja a jó ég mit csinál... mint valami keleti néptánc és nyugati, modern tánc keveréke. Fura... Na meg ahogy becézzük egymást, simán szégyenbe hozunk egy irodalomban jártas, vakszerelmes tinipárt. Én még elég sablon dolgokat mondok: édes, drága, kedves, szexi, szépség, csillagom, cukorfalat, mókuskám, kandúr, angyalpofi, apa, édesapa (ez egy régi melóban ragadt rám, ott volt az idősebb nők szava járása egymást édesanyának, édesapának, anyának, apának hívni, szerintem aranyos) stb. stb. De ő ezt simán kisujjból túllicitálja.

Ha másról volna szó, lehet fogtam volna a batyumat, és fellövetem magam az űrbe inkább, vagy pár évre egy barlangba költözök a hegyekben, vagy valami távoli szigetet veszek birtokba... De tőle valahogy ez olyan természetes, mint a lélegzet vétel, nem erőltetett, és... kedvelem. Ez van.

Bár ritka egy nyugodt, békés ember lehet a neje, hogy nem darabolta még fel ezért egy életlen vajazókéssel.

2016. márc. 25. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!