Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy 40-es férfiba, aki szeretne lassan családot alapítani, én viszont nem szeretnék gyereket szülni.

Ebből csak rosszul jöhetek ki igaz? Tudom, hogy nem lehetek vele önző, és szeretném ha boldog lenne, de lemondani róla és elengedni is nagyon fájna. Szerintetek mi a helyes?


2016. márc. 16. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
A méhed járjon ne a szád!
2016. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
2016. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VirágésBence ***** válasza:
100%
Ha kényszerből szülsz mint minden normális nő nyilván megszereted a gyereked, ezzel nincs gond, inkább azzal, hogy később előjöhet, hogy neked nem ezek voltak az elvárásaid az élettől, te ebbe csak bele lettél kényszerítve, mi lett volna ha... Ha meg a pasi köt ilyen komoly kompromisszumot akkor ő fogja ezt érezni, szerintem ebből nem jössz ki jól.
2016. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok neki gyereket szülni, se senki másnak.
2016. márc. 16. 21:52
 5/7 A kérdező kommentje:

Már van egy gyerekem. És hogy meg fogom szeretni... az egyáltalán nem biztos. Az első terhességemnél (azzal elvetéltem) első percnél éreztem az anyai ösztönt, a túláradó szeretetet stb., nála viszont semmit. Szeretem, persze, hogy szeretem, de nem úgy, nem annyira, ahogy kéne. Egyrészt félek, mert nem viselném el, ha ez ismét megtörténne. Az ő szemébe se tudnék nézni, ha nem imádnám a gyermekét. Másrészt a szülés megváltoztatja a testet, és ez ugye nem szerepel soha a cukormázas "érte megérte" sztorikban. Így is sokáig küzdöttem a változások elfogadásával. És a vele járó kötöttség is az agyamra megy. És ha akarnám is hormonkezelésre lenne szükségem hozzá, mert szülés óta ugyan menstruálok, de nincs peteérésem.

Tudom, hogy miről mondok le, mielőtt vmi okostojás ki akarna oktatni, hogy már pedig ez a dolgom.

2016. márc. 16. 23:10
 6/7 A kérdező kommentje:
El kell engedjem, igaz?
2016. márc. 16. 23:37
 7/7 Dreamer88 ***** válasza:

Nem kell elengedned.

Ha ős is szeret akkor meg fogja érteni az érveidet (amiket itt elmondtál) és sajátjaként fogja szeretni a már meglévő gyerekedet.


Illetve ilyen esetekre mindig ott van az örökbe fogadás lehetősége.

2016. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!