Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon bunkó volt tőlem?

Figyelt kérdés

Tegnap akartam találkozni a párommal, de ő azt mondta, hogy ne haragudjak, most nem jó, mert az egyik haverjához mennek át, valami meccset nézni. Mondtam, hogy érezze jól magát, de azért kicsit bántott a dolog, hogy a meccset választotta helyettem. Én ma még nem dolgoztam, és csináltam pár képet, az új fehérneműimben (párducmintás, bordó meg fehér csipkés), és elküldtem neki, hogy nézze miket vettem. Ő meg teljesen odáig volt, hogy fú de várja már, hogy találkozzunk, csak már tartanánk ott, stb, stb... Én meg írtam, hogy ma nekem nem jó, tanulnom kell a vizsgáimra. Ő meg írta, hogy ne csináljam már, most akkor minek kellett ezeket a képeket küldözgetnem, ő meg már teljesen beleélte magát, hogy ma találkozunk, és hogy menjek a fenébe, ezért még kapok... És ki is lépett.

Szerintetek most haragszik? Nagyon csúnya dolog volt ez tőlem?


2016. márc. 16. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
megerdemelte
2016. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 VirágésBence ***** válasza:
75%
Ha szándékosan mondtad, hogy tanulnod kell és valójában nem is kell, akkor igen, ha tényleg tanulnod kell és egy szóval sem mondtad, hogy ma számíthat rá, akkor nem, örüljön lenni, hogy láthatott.
2016. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen hülyeségért megsértődni.

Én akkor is elmentem volna. Nyugodtan tanulj, én meg addig megdolgozlak hátulról. :)

2016. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Tőle volt nagyon bunkó, amiket mondott. A "menj a fenébe" még "csak" iszonyatos gorombaság, az "ezért még kapsz" pedig konkrétan fenyegetés, ha fizikai bántalmazást értett alatta. Ilyesmit meg "viccből" ugye nem mond egy normális ember.

Úgyhogy tojd le, haragszik-e vagy sem, és keress egy olyan pasit, aki még akkor is tud normális hangnemben beszélni, ha esetleg megbántod valamivel.

2016. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rémesen! biztos érdekli :ddd

Sarcasm

2016. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek után visszaírhatna, hogy "dik mi ez a cigányos fehérnmű? Vegyél má' egy normálisat!"


Amúgy lehet csak azért volt ilyen bunkó, mert kikapott a fradi - vagy amelyik csapatnak szurkolt.

2016. márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jol csinaltad! Nem vagy bunko.

N

2016. márc. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
gyerekesek vagytok mindketten
2016. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A menj a fenébe gáz.


Ezért még kapsz... exem is sokszor fenyegetett ezzel, persze normális férfiként max. agyon csikizett, vagy hasonló "brutális" dolgokra kell gondolni. :)

2016. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsit húztad az agyát, mert rosszulesett, hogy inkább a haverhoz ment. De ha már eleve a haverral volt megbeszélve, akkor szerintem ő sem csinált semmi rosszat. Bocsánatot kért tőled, hogy már megbeszélt egy programot egy barátjával.

Ha csak hetek múlva találkozhattatok volna, vagy veled lett volna megbeszélve és a ti találkozótokat mondta volna le, akkor megérteném a sértődésed.


Amit te csináltál az sem volt bunkóság, csak egy kis női rafináltság. Nyilván neki is rosszulesett, de ebből nagy gond nem kellene, hogy legyen, ha napi szinten találkozhattok.

Bár szerintem jobb az ilyesmit higgadtan átbeszélni.

2016. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!