Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok együtt a párommal. Többször céloztam rá, majd párszor (5-6 alkalommal) konkrétan a szemébe mondtam, hogy örülnék apróságoknak, pl ha névnapomra (vagy csak úgy) kapnék egy szál virágot.

Úgy, ahogy ő is örül neki, mikor megsütöm neki a kedvenc édességét (bármennyire is utálom még a szagát is) vagy elejtett megjegyzésekből jelképes dolgokat, amik jólesnek neki, hogy gondolok rá.

Kapcsolatunk legelején kaptam egy kézműves vásáron egy plüsst és ennyi. Minden más költség (mozi, ételek, programok stb) vagy felesben fizetünk vagy úgy, hogy egyszer ő, egyszer én.

Nekem meg hiányoznak ezek a gesztusok a részéről...

Most ez hiszti a részemről? Ti mit szólnátok ehhez?


2016. márc. 17. 16:00
1 2
 11/12 ~OnLány~ ***** válasza:

"Ha jó fiú leszel és hozol virágot évi pár alkalommal, akkor kapsz fülvakarást. Ügyes fiú, itt egy süti."

:D :D Ez jó.


Én tudom mindkét névnapját(2x van egy évben),hogy mikor van,a születésnapját is,ő meg sosem tudta,meg sem akarta jegyezni senkiét(a kapcsolatunk elején).Az enyémet megtanulta,mivel elvártam.Ha én is megtudtam,akkor ő is.

Én spontán napokon is kapok apróságokat,volt,hogy egy-két hétig minden reggel 2 csokis fánkkal jött haza a boltból,jól esett.Én is gondolok rá,szóval viszonozzuk a kedvességet,de ő többször azért,mint én.


Szerintem nem hiszti a részedről,én nem mondom,hogy elvárás egy férfi részéről,dehogyis,de nincs olyan,hogy az exei kiölték ezt belőle..tényleg nem szép,hogy akárkinek akármit megvesz,Te meg semmit nem kapsz sosem.

Legalább szülinapra,karácsony/húsvétra,névnapra jó volna,ha ajándékozna valamit.

2016. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szál virág alap.
2016. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!