Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? {részletek lent}

Figyelt kérdés
van egy srác aki már évek óta akar velem járni de engem viszont nem érdekel. És nem rég megismertem az egyik haverját aki viszont nagyon bejön nekem... és már beszéltem is vele és ő is járna velem de fél h a haverja megharagszik rá :s Most mit csináljak ?? (17/L)
2010. ápr. 3. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

járjatok ha a barátja nem érti meg nem igazi barát.

a fiu még mindig szeret?mutasd be egy barátnödnek hátha tetszenek egymásnak.:D

2010. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarázd meg neki hogy esélytelen hogy a másikkal együtt legyél és egy igaz barát ilyen miatt nem haragszik meg úgyhogy nyugodtan járhatnátok szerintem :)
2010. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele. Most ha a barátjának minden lány tetszene, Ő nem járhatna senkivel?

Mondd neki, hogy beszélje meg a sráccal. Szerintem nem lehet olyan gyökér, h lebeszéli arról, h ti ismerkedjetek.

Sok sikert!

2010. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!