Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? (részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Unokatesómnak van egy barátnője,és egy hete fel vett msn-en! Akkor még csak azt hittem hogy uncsi tesóm miatt érdeklődik,de azóta változott a helyzet! Mikor fellép egyből rámír hogy mizu velem, hoyg vagyok és nem is kérdez azóta uncsimról! Ugy köszön hogy szia édes, meg millió puszi!! Nagyon sokat beszélget velem. Engem kicsit zavar a dolog mivel uncsimnak a barátnője! Szerintetek akar valamit tőllem vagy csak unatkozik? De ha unatkozna akkor miért nem a barátnőivel beszélget! Mit tegyek most mert se őt se uncsimat nem akarom megbántani?!?!
2010. ápr. 1. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyíltan.
2010. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit. Ne szólj unokatesódnak, de a csajnál se kérdezz semmit. Mindkettőből probléma adódhat.
2010. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jézusom!

"Uncsi" a dolog, hogy őszinte legyek...

Hogy lehet így "beszélni"?

2010. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ugy lehet így beszélni hoyg mire kiírom azt hogy unokatestvérem megzavarodom!! Igen lehet hoyg őszintének kellene lennem de akkor meg a csajjal fog vitatkozni és azt sem akarom!!:S
2010. ápr. 1. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

előbb beszélj a csajjal, h mivan, miért csinálja ezt, és ha azt mondja, hogy tetszel neki, esetleg akarna vmit, tőled, akkor mondd meg neki, hogy ez így nemigen lesz jó, mégiscsak unokatesód barátnője. Ha ezt nem tudja felfogni, és minden megy tovább, ahogy azelőtt, akkor sztem szólj az unokatesódnak, nem nagyon látok más megoldást...


20Ł

2010. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!