Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasi arcában nemis a "jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi arcában nemis a "jóképűsége" számit, hanem az, hogy mit sugároz ki?

Figyelt kérdés

ugye én (mint "rossz" pasi), és sok gyik-es pasi abban él, hogy csak az számít, hogy jóképű vagy e vagy sem... egy nő "őszinteségi rohamában" elmondta, hogy ez mind fasság. A pasi belső gondolatai, élethez való hozzáállása, magabiztossága stb. mind kisugárzik, és ez számít.


Eszembe jutott, az igazság ligájából, mikor testcsere történt Luthor és Flash között... talán ezis segit megérteni, aki akarja, itt megnézheti: [link]


(mondjuk azt még mindig nem értem, hogy akkor miért kap egy pasi társkeresőn minden másodikra választ, egy másik meg 60-ból 1-re)


2016. márc. 20. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő számít, a jóképűség is és a belső gondolatai, hozzáállás, stb is. Ez utóbbiak viszont nem sugároznak ki sehogyan egy amúgy nem szép arcra, jóképűvé téve azt, mintha valami maszk lenne :D
2016. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nőket csak a férfiak külseje érdekli. Magasság, izmok, arcfelépítés. A kisugárzás csak hab a tortára ha van, de ha nem vagy jóképű egyetlen nőnek sem fogsz kelleni.
2016. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy nem jóképű srác mégis mit sugározzon? 235-ös uránt? Nyilvánvalóan a jóképűre figyelnek fel előbb a csajok, mint ahogyan a mi szemünk is megakad a futóműveken, a kipakolt első és a kerek hátsó lökhárítókon stb. (Más kérdés, hogy mi pusztán egy menetre tolnánk a garázsba a "verdát", a nők meg életük végéig egy ideálba lesznek full belezúgva, a többi kandúrt meg ahhoz méricskélik.)
2016. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Társkeresőn hiába próbálsz sugározni, az ilyesmi szemtől szemben működik. :D

Én az ilyen 'szépfiú vagyok és mindenki odáig van értem' srácoktól a falra mászom. Mindig az fog meg, ha valaki intelligens és lehet vele jókat beszélgetni, utána szoktam észrevenni, hogy milyen cuki a mosolya vagy milyen szép szeme van. Persze előfordul, hogy nem veszek észre semmit, szóval ez sem garancia.

2016. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:

Nálam ugyanúgy működik, mint a kérdésben szereplő nőnél. Voltak már olyan pasijaim, akik nem voltak jóképűnek mondhatók, mégis a személyiségük, kisugárzásuk, lelki világuk levett a lábamról.

Szerintem hiába néz ki valaki úgy, mint egy naptárlapról lehámlott modell pasas, ha emellett befordult, negatív, esetleg bunkó, vagy manipulatív, vagy tele van félelmekkel.

2016. márc. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!