Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fenn tartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fenn tartani egy párkapcsolatot, ha az egyik fél külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan tapasztalatokat várok,akiknek hosszú együttélés után alakúlt úgy az élet,hogy munka miatt külföldre"költözött"a párja.
2016. márc. 24. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolattal. Beszélgettek skypeon esténként, írkáltok facebookon és találkoztok amikor lehet. Mi 4 éve élünk így a barátommal, az egész kapcsolatunk távkapcsolat. Nem egyszerû De kibirható.
2016. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2016. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, sehogy. Egy kapcsolatnak így nincs jövője. Ha férfi és kinn dolgozik, szinte 99% a megcsalás. Én nő vagyok, de én sem bírnám ki testiség nélkül sokáig, nem pláne egy férfi. Meg mi értelme lenne, hogy itthon vagyok egyedül, előbb-utóbb elkerülhetetlen lenne, hogy megismerkednék valakivel magányomban és aztán... mi is hosszabb ideig voltunk külön a párommal, sajnos, hidd el, tudom, mit beszélek. De érdemes megpróbálni. Maximum fájdalmas tapasztalat, amiből tanul az ember.
2016. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából pont azért rossz ez az egész,mert most kezdtünk igazán kötődni egymáshoz.már annyi rossz időszakot átvészeltünk,hogy úgy érzem az élet folyton próbára tesz minket.
2016. márc. 24. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!