Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már úgy, hogy nem akartatok többet, csak aludni akartatok valakivel?

Figyelt kérdés

Én néha elfogadnék napi 9 órát valakivel, amiből kb. 8 órát alszunk. Csak legyen ott valaki. Valahogy ilyenkor vagyok a legmagányosabb.

Fura, hogy néha már ez is elég lenne?


2016. márc. 25. 01:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Több lány is aludt már nálam úgy, hogy semmi egyéb nem történt köztünk (igen, egy franciaágyon).
2016. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#10 ismerős... :(
2016. márc. 25. 10:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lehet eggyütt aludni azzal akit szeretsz vagy érzel valamit iranta... De csak úgy egy lánnyal is jó lehet én már elképzeltem csak ott bukott volna még a dolog ha fekszünk nekem még fel áll nagyon rossz lenne mivel szűz vagyok még elég könnyen előfordulhat hogy felaljon olyanra is aki pl nem vonz
2016. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!