Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar nők miért buknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők miért buknak az "egzotikus" pasikra?

Figyelt kérdés
Arab,feka,zsidó,cigó,...
2016. márc. 26. 14:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

El lehet engem ítélni nyugodt szívvel, de én egyikre sem bukok, undorodom tőlük.

(Cigány mint egzotikus? Jaj ezen jót nevettem. :D Ezek szerint Magyarország eléggé egzotikus ország...:)

2016. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Indiaiakkal dolgozunk, de köszi, egyik sem kéne :)
2016. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vagyok, fekete hajjal, sötétbarna szemmel, nagyon világos bőrrel. Egyáltalán nem nézek ki egzotikusan. Sose gondolnám, hogy egy fekának/arabnak/cigónak több esélye lenne egy normális magyar nőnél mint nekem.
2016. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol itt mindenki rasszista :D A nők is :D
2016. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Csak az alkat számít ha elnézem.


Arab milyen? Gizda.

A cigány, feka? Szitén.

A zsidók is.


Akkor amcsi/mexikói srácok rosszul jártak, mert ott van a legtöbb kövér.

2016. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
11%

Na vajon miért? Mert ami "más" az mindig érdekesebb. Nem csak a magyarok buknak az egztoikumra, és nem csak a nők, a férfiak is ugyanúgy, pláne pl. az ázsiai lányokra mostanában. De ez mindig így volt, és mindig így lesz, Afrikában meg a fehér nők az érdekesek. Ez amúgy elég nyilvánvaló, nem értem miért kell minden héten minimum egyszer bejátszani ezt a kérdést. Ja de. Hogy lehessen kollektíven szidni a "magyar r_b@ncokat", akiknek csak a feka meg az arab jó, ezért hoppon marad a böcsületes magyar vitézek farka, és lehessen két perc gyűlöletet, meg önsajnáltató magányosmagyarszívek klubját tartani.

Volt már arab srác akivel alakult valami, és nem a származása miatt nem jutottunk el a kapcsolatig. Nála kedvesebb, figyelmesebb, és jószívűbb embert keveset ismerek.

A "magyar pasik" (csak hogy általánosítsunk, mert az jó, és ugye olyan egyszerű) inkább álljanak a sarkukra és kaparják elő a tökeiket ha akarnak valamit. Érdekes módon egyenlőre nem halt ki a magyar nemzet, tehát valahogy mégiscsak jut nő a magyar legények nagy részének is. Csak persze siránkozni meg másokat hibáztatni mindig könnyebb, mint csinálni valamit.

2016. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Megnyugodtál 16-os?

Akkor most tessék bevenni a sárga, majd a kék pirulát, különben Erzsi nővér nem enged tévézni senkit sem az osztályon...

2016. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha a magyar előkaparja a tökét akkor rögtön sovinizmus lesz kiáltva.
2016. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hol látsz idegességet az írásomban? Tökéletesen nyugodt vagyok, szerencsére szép, fusztrációktól mentes mégis magyar barátom van, így nem érint mélyen a téma. Csak válaszoltam az amúgy elég primitív kérdésre.
2016. márc. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19-es

A válaszod mindenképp sokkal primitívebb volt a kérdésnél.

Hogy pontosan hol éreztelek frusztráltnak?

Itt: "miért kell minden héten minimum egyszer bejátszani ezt a kérdést. Ja de. Hogy lehessen kollektíven szidni a "magyar r_b@ncokat", akiknek csak a feka meg az arab jó, ezért hoppon marad a böcsületes magyar vitézek farka, és lehessen két perc gyűlöletet, meg önsajnáltató magányosmagyarszívek klubját tartani.", meg itt:" A "magyar pasik" (csak hogy általánosítsunk, mert az jó, és ugye olyan egyszerű) inkább álljanak a sarkukra és kaparják elő a tökeiket ha akarnak valamit"


No de sebaj. Az igazság veled van.

2016. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!