Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar nők miért buknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők miért buknak az "egzotikus" pasikra?

Figyelt kérdés
Arab,feka,zsidó,cigó,...
2016. márc. 26. 14:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Miért primitív a válaszom? Van benne irónia, irodalmi utalás, alliteráció, közben leírom a véleményem, alátámsztva tényekkel. Ehhez képest te személyeskedsz, meg lekezelően humorizálgatsz. Semmi normális rekació, cáfolat, csak kötekedés meg gyógyszeres viccek. Szeretem magyarországot, és a magyar emberekben minden rossz tulajdonságuk ellenére, nagyon sok pozitív attitűd is van, de az tény, hogy vitakultúra nulla. Pláne itt gyakorin. Lehülyéznek, de ennyi, értelmesen nem lehet vitázni.
2016. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Baz.d meg, olvasd már el újra, amit írtál és gyere vissza.

Ne pofázz vitakultúráról, mikor csak úgy fröcsögött minden szavad az utálattól, meg az általánosítástól, ami főleg azért vicces, mert mintha fel akartad volna épp hívni a figyelmet az általánosításra.

Tahó vagy. Nemtől függetlenül ordas tahó.

De mondd el, ha másképp gondolod, és a "magyar pasik" kaparják elő a tökeiket csak egy kedves népi motívum volt, amit esetleg nem ismertem.

Sajnálom a srácodat, de a helyében én már rég elkapartam volna a sajátomat, hogy békét leljen...

2016. márc. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Ugyanazért, amiért a magyar férfiak buknak az „egzotikus” nőkre.


Legalábbis a cigány nőnél nincsen jobb, az 100%.

2017. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!